Sıradaki içerik:

İkindi Namaz Kaç rekattır – Öğlen Namaz nasıl kılınır!

e
sv

02 Haziran Salı güne özel burç yorumların okudunuz mu!

09 Haziran Salı gününe özel burç yorumları açıklandı. Bu Salı sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi öenmli değişim olacak. 09 Haziran Salı hangi burçlar için olumlu sonuçlar olacak? 09 Haziran Salı gününe özel burç yorumunuzu mutlak okuyunuz? Burçlar 09 Haziran Salı gün burçlar sizler neler söylüyor? 09 Haziran Salı burçları neler bekliyor?

Uzman Astrolog , 09 Haziran Salı burçların nelerin beklediğini tek tek açıkladı. 09 Haziran Salı günün burçlar üzerindeki etkisi beli oldu. Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

02 Haziran Salı güne özel burç yorumların okudunuz mu!

02 Haziran Salı güne özel burç yorumların okudunuz mu!

09 Haziran Salı Burç yorumları açıklandı!

KOÇ
Tüm güç sizin elinizde. Bu da bir şey içinize sinmiyorsa onu istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz anlamında geliyor. Artık oyun sizin kurallarınıza göre oynanıyor.

İlginizi Çekebilir  Asırlardır acılar merhem olan kocakarı ilaçların tarifi

BOĞA 
Üzerinde çalıştığınız proje size uzun vadede çok şey katacak. Buna zaman ayırdığınıza ve emek verdiğinize pişman olmayacaksınız.

İKİZLER
Çok konuşan insanlardan uzak durmanız gerektiğinin farkındasınız. Sadece konuşup harekete geçmeyen insanların size hiçbir fayda sağlamadığını artık anladınız.

YENGEÇ
Arkadaşlarınızla vakit geçirmek için güzel bir gün. Açık alanlarda temiz havayı içinize çekerek sosyalleşebilirsiniz.

ASLAN
Beklenmeyen sorunlar yüzünden aslında hiç istemediğiniz şekilde hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunu bir görev olarak görün ve sorumluluğunuzu yerine getirip kurtulun.

BAŞAK
Bugün kendinize odaklanmalısınız. Dinlenmek ve yenilenmek için kendinize zaman ayırın. Uykunuzdan feragat etmeyin ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

TERAZİ 
Bugün dikkatinizi dağıtacak etkenlerden uzak durmaya çalışın. Bunlar asıl odaklanmanız gerekenlerden sizi alıkoyabilir. Hedefinize kitlenin ve çalışmaya devam edin.

İlginizi Çekebilir  Peki Çocuklar Dünyayı Nasıl Farklı Algılarlar?

AKREP
Anı yaşamaya çalışın. Attığınız adımdan aldığınız nefese kadar her şeyi hissedin. Önemli kararlar almaya çalışırken de zihninizin berrak olduğundan emin olun.

YAY
Her şeyin üst üste geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Neye daha fazla zaman harcamanız gerektiğine karar verin ve ona göre hareket edin. Bu arada sevdiklerinizle de vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

OĞLAK
Şu anda almanız gereken kararları maddi durumunuz şekillendirecek. Sizi zor duruma sokacak hiçbir işe girişmemeniz gerekiyor.

KOVA 
Bugün hiç beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz yüzünden bazı planlarınız şekil değiştirebilir. Ama böylesi sizin için daha iyi olacaktır.

BALIK
Alışılmışın dışında fikirlere sahip olmanız bulunduğunuz ortamda size farklı gözlerle bakılmasına sebep oluyor. Ancak bu durum sandığınızın aksine herkesin size hayran kalmasını sağlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli