Sıradaki içerik:

MediaMarkt Covid-19 sonrası mağazaların geri açıyor

e
sv

03 Haziran Çarşamba Burçların Yorumları Açıklandı!

03 Haziran Çarşamba sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi öenmli değişim olacak.27 Mayıs hangi burçlar için olumlu sonuçlar olacak? 03 Haziran Çarşamba günkü burç yorumunuzu mutlak okuyunuz? Burçlar 27 Mayıs Çarşamba yorumu ne söylüyor? 03 Haziran Çarşamba burçları neler bekliyor?03 Haziran Çarşamba burçlar siz neler söylüyor.

Uzman Astrolog ,03 Haziran Çarşamba burçları nelerin beklediğini teker teker açıkladı. 03 Haziran Çarşamba günün burçlar üzerindeki ne gibi etkisi olacağı beli oldu.03 Haziran Çarşamba “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

03 Haziran Çarşamba Burçların Yorumları

Koç Burcu:

Haziran ayında yaşayacağınız bazı ruhsal deneyimler hayata farklı gözlerle bakmanızı sağlarken yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Evinizi ve ailenizi önemsemeli, hayata biraz daha olumlu yaklaşmalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu ay genel olarak ilişkilerinize odaklı olabilir, diğer insanların sözlerine, düşüncelerine ve onayına daha fazla önem verebilirsiniz.

 

Boğa Burcu:

Haziran ayında parasal konularda kendinize olan güveniniz yerine gelirken başka insanlara yardım etmeyi sevecek, arkadaşlarınızla girişeceğiniz planlarınızda bazı hayal kırıklıklarına açık olacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kendi para kaynaklarınıza önem vermeniz gereken bir ay olacak. Ortak bir para mevzusu veya bir borçla uğraşabilirsiniz. Bu anlamda Çarşamba günü güzel ve etkili bir çözüm karşınıza gelebilir ama diğer taraftan ilişkilerinizde denge sağlamak kolay olmayacak. Bu ay daha çok gündelik işlerinize ve çalışma koşullarınıza odaklanabilirsiniz.

 

İkizler Burcu:

Haziran ayında eğlenceye, keyfe, aşka, hobilerinize daha fazla vakit ayırarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta sıkıntı ve sorunlarınızı gidermek için fırsatlarınız yüksek olacak. Çarşamba günü iş hayatınızda, toplum önünde gerginlikleriniz yüksek olabilir. İş alanlarınızda bazı hayal kırıklarına açık olabilirsiniz. Önce kendinizle doğru ilişki içinde olmaya çalışın.

İlginizi Çekebilir  Bir Kadını Etkilemek İçin 9 Etkili Yöntem

Yengeç Burcu:

Haziran ayında daha çok ilginizi, alakanızı ailenize, evinize ve özelinize vereceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yine bu ayın ilk 2 haftasında biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Her tür ilişkinizi sorgulayacağınız ve gözden geçireceğiniz bu ay Çarşamba günü dış ortamlarda dikkatli olmalısınız. Çevrenize vereceğiniz tepkiler beklenmedik ve yüksek olabilir. Bazı sorunlarla yüzleşebilirsiniz.

 

Aslan Burcu:

Haziran ayında iletişim ağınızı güçlü çalıştıracaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu dönem ve bu hafta çevre ilişkileriniz önemli olacak. Parasal konularda kandırılma ihtimalinize dikkat edin. Bir arkadaşınızla girişeceğiniz parasal işlerinizde çabuk tepki vermeye müsaitsiniz. İletişiminizi ve gerginliklerinizi iyi kontrol etmelisiniz.

 

Başak Burcu:

Haziran ayına parasal işleriniz, maddi alanınızla ilgili konulara odaklanarak başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta göz önünde olacağınız yerlerde daha fazla bulunarak, iş ve kariyer alanlarınızı toparlayacaksanız elinize bir fırsat geçebilir. Hem iş alanlarınızda, hem de eşinizin ailesiyle ilgili konularda özür dilemeniz gerekiyorsa bu tarihi iyi değerlendirin. Çarşamba günü bu anlamda iyi olabilir.

 

Terazi Burcu:

Haziran ayında oldukça hareketli ve duygusal etkiler altında olabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta eskiden çalıştığınız insanlarla yarım kalmış projeleriniz devreye girebilir. Eğitim hayatınızda tamamlanması gereken bir konu üzerine düşebilirsiniz. Çok gezeceğiniz bu ay iş ve kariyer hayatınızda önemli adımlar atmak isteyeceksiniz ama elinizi çabuk tutun çünkü 18 Haziran’da Merkür kariyer alanlarınızda gerilemeye başlıyor.

 

Akrep Burcu:

Haziran ayında biraz geri planda durmak isteyebilirsiniz sevgili Akrep veya yükselen Akrepler. Bu hafta gezileriniz, aşk hayatınız, parasal durumunuz önemli olurken hemen haziran başında parasal konularınız şifalanabilir, önemli görüşmeler yapabilir, eski konuların, para mevzularının üstünden geçebilirsiniz. Ama sinirli ve gergin yapınızla sevdiğiniz insanla tutkulu tartışmalar da devrede olabilir. Bu dönem yeni biriyle ilişkiye başlamak çok da uygun olmayacak. Bazı konulara kendinizi kaptırmak isteseniz bile doğru zamanlar içinde değilsiniz.

İlginizi Çekebilir  03 Haziran şok market indirimli ürünler listesi beli oldu!

 

Yay Burcu:

Haziran başında sevdiğiniz insanla sorunlarınızı masaya yatırabilir, eski konuları konuşarak üzerinden geçebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu ay sosyal çevre bağlantılarınız ve işbirlikleriniz yüksek olurken, rahatlamanın etkisiyle arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, sosyalleşme arzusunda olabilirsiniz. Aile ortamlarınızda gerilimlerden, enerji çekişmelerinden uzak durmalısınız.

 

Oğlak Burcu:

Haziran ayında iş ve hizmet alanlarınızda ilişkilerinizi yenide gözden geçirmeniz gerekebilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Beraber çalıştığınız bir insanla veya işe yönelik sorunlarınızı çözmek için Çarşamba gününü değerlendirin. O tarihte oluşacak bir olay sinirleri gerse bile, durumları toparlamasını bileceksiniz. Bu ay genel olarak kariyer ve iş alanlarınızda dengeyi sağlamak ve uyumlu iş birlikleri içine girmek isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu:

Haziran ayı geçmiş aşkları, konuları karşınıza sererken, Çarşamba günü bozulan ilişkilerinizi tamir etmek önemli olacak. Diğer taraftan ilişkinize dair net bir şekilde önünüzü görebilirsiniz. Bu ay genel itibarıyla eğitim, ileriye yönelik planlar, ticaret, medya, seyahat alanlarınız ön plana geçebilir. Yeni ve farklı insanlarla işbirlikleri içine girebilirsiniz.

Balık Burcu:

Haziran ayına parasal konularda denge arayışıyla giriyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Çarşamba günü eski bir aile mevzusu, sorunu çözüme kavuşabilir veya bu konularda sıkıntılarınız varsa bazı gerçekliklerle karşılaşacaksınız. Diğer taraftan aile büyüklerinizle, kendi ailenizle anlaşmak kolay olmayacak. Pasif olduğunuz, içinizde tuttuğunuz konularda çekişmelere hazırlıklı olmalısınız.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli