Sıradaki içerik:

İçişleri Bakanlığından Hafta sonu için 15 şehir genelge yayınlandı!

e
sv

05 Haziran Cuma Gününe özel Burç yorumlar Açıklandı!

05 Haziran Cuma gününe özel burç yorumları açıklandı. Bu Cuma mutluk,sevgi, para,aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi önemli değişim olacak. 05 Haziran Cuma hangi burçlar için olumlu sonuçlar olacak? 05 Haziran Cuma gününe özel burç yorumun okudunuz mu? 05 Haziran Cuma gün burçlar size acaba neler söylüyor? 05 Haziran Cuma hangi burçları neler bekliyor?

Uzman Astrolog , 05 Haziran Cuma günü burçların nelerin beklediğini açıkladı. 05 Haziran Cuma günün burçların insanlar üzerindeki etkisi beli oldu. Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

05 Haziran Cuma Gününe özel Burç yorumlar

KOÇ
Ay tutulması eğitim konularınızı netleştirirken, seyahat konularında beklenmedik durumlar geliştirebilir. Kendi akrabalarınız ve eşinizin akrabaları ile ilgili konular tekrar ortaya dökülebilir. İletişim kuramadığınız kimselerle konuşmaya başlayabilirsiniz.

BOĞA
Boğa burçları uzun süredir Uranüs’ün tetiklediği değişim çanlarını duyuyor ve tabii ki bir Boğa olarak ayak diriyordu. Ay tutulması değişime olan dirençlerinizi kırabilecek bir hanede gerçekleşirken, ekonomik anlamda uzun dönemleri kapsayan belirsizliklerinize cevaplar verecek olabilir.

İKİZLER
İkizler burçları tutulmadan en çok etkilenecek burçlardan birisi. Son 6 aydır uğraştığınız ve kafa yorduğunuz şeyler için cevapların alınacağı, belirleyici olayların gerçekleşeceği bir hafta yaşayacaksınız. İlişki, eşiniz, evlilik/ortaklık konularında haberler ve gelişmeler sizi bekliyor.

İlginizi Çekebilir  Evde Para Kazanma Yolları

YENGEÇ
Yengeç burçları için kafa karışıklığının bittiği bir dönem olabilir. İş hayatında belirsizliklerle uğraşan Yengeçler için son altı ay zor geçmiş ise bu dönemde kararlar alacak ve işinizde çalışıp/çalışmayacağınıza dair kafanızı netleştirecek olabilirsiniz. Sağlık konularında sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

ASLAN
Aslan burçları için gelecek hedef ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Son aylarda üzerinde çalıştığınız ve geleceğinizi şekillendirmesini istediğiniz proje ve gündemleriniz meyvelerini verecek. Bir topluluk ve grubun içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki değişimler sizi şaşırtabilir. Tutulma etkisiyle büyük bir aşka yelken açıyor olabilirsiniz.

BAŞAK
Başak burçları için ev ve yaşam alanında değişimler olacaktır. Arsa/ev, tapu gibi al/sat işlerinizin gerçekleşebileceği ya da ev içi tadilat/değişiklik konularınızın gelişeceği bir haftadan geçeceksiniz. İşverenlerinizden haberler alacak, iş hayatınızda rahatlama ve ilerleme kaydedeceksiniz.

TERAZİ
Teraziler daha önce seyahat edebildiler mi bilmiyorum ama seyahat yasaklarının kalkışının ilk kutlayıcısı onlar olacak, akraba ziyareti ya da iş sebepli seyahat ediyor olacaksınız. Dersleri ve eğitim konuları hızlanan bir diğer burç da Terazi burçları olacak. Kardeş ve yakın akrabalarınızla görüşecek ya da kendilerinden haberler alacaksınız.

AKREP
Akrep burçları ne zamandır beklediği ekonomik özgürlüğe kavuşuyor. Uzun zamana yayılmış projeleriniz ya da işlerinizin karşılığında görmeniz gereken değeri görecek, yeteneklerinizi paraya çevirebildiğinizi fark edeceksiniz. Para ve ekonomik konularda gelişmelere açık, kazanç dolu bir dönem başlıyor.

İlginizi Çekebilir  Albert Einstein Kimdir?

YAY
Yay burçları tutulmanın asıl burcu sizsiniz. Uzun soluklu işlerinize, sıkıntılarınıza ve beklentilerinize cevaplar alma zamanı geldi. Yapabilmiş misiniz, becerebilmiş misiniz, eksikseniz nerelerde ve hangi konularda bu tutulma ile fark edecek, zamanında çok çalışmışsanız karşılıklarını alacaksınız.

OĞLAK
Oğlak burçları hayatı sorumluluklar ve görevler üzerinden yaşamayı severler, yönetmeyi sevdikleri bu hayatta akışına bırakmak çok zordur. Bu tutulma iş hayatındaki kontrolünüzü akışa bırakmak ile ilgili sınavlardan geçebilir, elinizden geleni zamanında yapmışsanız geride kalmış bir işin tekrar kucağınıza düşmesiyle karşılaşabilirsiniz. Sağlık açısından hassas bir dönemdesiniz.

KOVA
Kova burçları için gelecek hayalleri ve ideallerinde değişimler olabilir. Yeni çevre ve kişilerle önemli tanışmalar yaşayabilir ve arkadaş çevrenizde değişiklikler gözleyebilirsiniz. Bazı çevrelerle ve arkadaşlarla bağlantınızı kesmeye karar verebilirsiniz. Aşklar ve çocuklarla ilgili sorumluluklar açısından önemli günler.

BALIK
Balık burçları için ebeveyn ve aile ile ilgili önemli kararlar aşaması diyebiliriz tutulma zamanları için… İş hayatınızda güzel gelişmeler gözlerken bunun ailenize olan yansımasını nasıl yürüteceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Eşiniz hayatında bir sayfayı kapatırken bunun rahatlamasını ailece hissedecek olabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli