Sıradaki içerik:

Ev Baklavası Tarifi

e
sv

25 – 31 Mayıs haftalık burç yorum Açıklandı

“25 – 31 Mayıs haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? 25 – 31 Mayıs para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi değişim olacak. Aceba bu hafta hangi burçlar için olumlu geçecek? Burçlar 25 – 31 Mayıs haftası yorumu ne söylüyor? Akrep burçunu 25 – 31 Mayıs haftası neler bekliyor? Uzman Astrolog Mahmut Cengiz Göngür, bu hafta burçları nelerin beklediğini tek tek açıkladı.Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

25-31 Mayıs Burçların Yorumları

KOÇ
Haftanın ilk gününde, aklınızdan geçenleri olduğu gibi düşünmeden anlatma ihtimaliniz var. Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi güçlü kılmak adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız.

BOĞA
Maddi konularda hızlı hareket edip tepki verebileceğiniz bir gün olabilir. Hesap ve bütçe konularında, biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız. Aşırı hareketli, aktif bir gün olabilir, spora yönelebilirsiniz..

İlginizi Çekebilir  Cinselliğin 10 Altın Kuralı Nedir?

İKİZLER
Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken dikkatler üzerinizde, her adımınızda izleniyor olabilirsiniz. Kendinize yönelik algınız ve hassasiyetiniz yüksek ancak bu sizi sübjektif kılmasın..

YENGEÇ
Hayatı akışta geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Başkaları için çok şey yapabileceğinizi, faydalı olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Hayır, bağış iş ve aktivitelerine zaman ayırabilirsiniz..

ASLAN
Sosyal iletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal ağ ve araçların neredeyse tamamını kullanabilir, iletişim becerilerinizi sıkı bir şekilde kullanabilirsiniz. Konuşma, sohbet ve dedikodulara açık bir gün olabilir.

BAŞAK
Haftanın ilk gününde, dışarıya karşı son derece özenli davranmaya başlıyorsunuz. Dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bugünlerde duygularınızı da göstermekten kaçınabilirsiniz.

TERAZİ
İş ve kariyer hayatınızda bugün, tatil gününde olmanıza rağmen çalışmalarınızı yakından takip edebilirsiniz. Kontrolü elinizde bulundurmak isteyebileceğiniz bir gün. Zihinsel olarak kendinizi yıpratmamalı ve elinzden geleni yapmalısınız.

İlginizi Çekebilir  Sevgilinize Aylara Göre Alınacak Çiçekler

AKREP
Haftanın ilk gününde, geçmişte yaşanan bazı olumsuzlukların yeniden gündeme gelmesiyle beraber kendinizi sıkıntı içerisinde hissedebilirsiniz. Her şeyi tekrar tekrar düşünmeniz ve kontrol etmeniz gerekebilir.

YAY
Haftanın ilk gününde, etrafınızdaki insanların samimiyetsiz olduğunu düşünebilirsiniz. Doğru ve yanlışı birbirinden ayırt etmekte zorlanabileceğiniz bir gün. İyi niyetlisiniz ancak insanların bunu suistimal etmesini de istemiyorsunuz.

OĞLAK
Haftanın ilk gününde, çevrenizde bulunan insanlarla irtibata geçmekte zorlanmayacak ve düşüncelerinizi daha özgürce ifade edebileceksiniz. Yeni düzenlemeler içerisine girebileceğiniz bir gündesiniz.

KOVA
Haftanın ilk gününde, ev ve aile hayatınıza karşı olan tutumunuz her açıdan belirleyici olmaya başlıyor. Kontrolü elinizde bulundurabileceğiniz bir güne giriyorsunuz ve mutlaka istediklerinize ulaşmanız gerekmekte.

BALIK
Haftanın ilk gününde, duygularınızda ve hislerinizde yoğunluk gözlenebilir. Değer verdiğiniz kişilere normalden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli