Sıradaki içerik:

Bilgi Nedir?

e
sv

25 Makyaj Hilesi – Önerisi

25 Makyaj Hilesi – Önerisi

Makyaj fırçasını bir ressam edasıyla kullandığınız takdirde yüzünüzde beğenmediğiniz veya hoşunuza gitmeyen bölgeleri değiştirebilirsiniz. İşte, doğru ürün, doğru fırça darbesi ve bol pratikle aynaları kandırmanıza yardımcı olacak 25 makyaj önerisi…

Yüz şeklinize göre allık

Allık sürmek makyajın en basit adımı gibi görünse de aslında en dikkat edilmesi gereken adımıdır. Allık cilde sadece renk katmaz elmacık kemiklerini belirginleştirir ve kontürünü çizer. Dolayısıyla öncelikle yüz tipinizin ne olduğunu öğrenin. Bu sayede öne çıkarılması gereken yerleri belirginleştirebilir veya keskin hatları yumuşatabilirsiniz.

Çok amaçlı plastik kaşık

Alt kirpiklere rimel sürmek zordur; çoğu zaman göz altına bulaşır. Plastik bir kaşığı alt kirpik dibine dayayarak rimeli uygulayın. Böylece hem daha kalın sürme imkanınız olur hem de teninize bulaştırmazsınız.

İlginizi Çekebilir  2 Dakikada Göbek Yağlarından Kurtulmanızı Sağlayan Egzersiz

Hokus pokus bakışlar

Göz makyajında kullanacağınız çizgi ve gölgelerle yeni bir sima yaratmanız mümkün. Doğru ürünü doğru şekilde kullanarak gözlerinizi daha geniş, daha yakın veya daha derin gösterebilirsiniz. Göz şeklinize göre makyaj için tablomuza göz atabilirsiniz.

Rimele by-pass

Hangi marka olursa olsun her rimelin bir süre sonra yapısı bozuluyor. Rimeller kuruduğu zaman içerisinde küçük parçacıklar oluşuyor. Bu durum genellikle rimelin içerisine hava kaçması yüzünden oluşuyor. Eczanelerde satılan gözyaşı damlasından bir ya da iki damla rimelinizin içine dökün ve fırça yardımıyla iyice karışmasını sağlayın. Bu sayede kurumuş rimelinizi yeniden hayata döndürebilirsiniz.

Ev yapımı BB krem

BB kremler piyasaya sürüldüğünde pek çok kadın “Benim de aklıma gelmişti…” diye içinden geçirmişti. Eğer kendi BB kreminizi evinizde yapmak istiyorsanız en sevdiğiniz nemlendiricinin içerisine kapatıcı koyabilirsiniz. Kıvamı oluşturmak size kalmış; deneyin bulun…

İlginizi Çekebilir  Kaş kaldırma Ameliyat nedir ve ne tür işlemler yapılır

İçindekiler

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli