Sıradaki içerik:

Arı Polen nedir? ve etkiler nelerdir!

e
sv

27 Mayıs Çarşamba Günü Burçları Yorumlandı

27 Mayıs Çarşamba günü burç yorumunuzu okudunuz mu? 27 Mayıs Çarşamba sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi öenmli değişim olacak.

27 Mayıs Çarşamba günü burç yorumunuzu okudunuz mu? 27 Mayıs Çarşamba sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi öenmli değişim olacak. Aceba bu hafta hangi burçlar için olumlu geçecek? Burçlar 27 Mayıs Çarşamba yorumu ne söylüyor? 27 Mayıs Çarşamba burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Uğur Giden, 27 Mayıs Çarşamba burçları nelerin beklediğini tek tek açıkladı. 27 Mayıs Çarşamba günün burçlar üzerindeki etkisi beli oldu. Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

 Burçların Yorumları

KOÇ
Morali bozuk bir Koç’u mutlu etmek için gösterişli hediyeler, yapmacık sözler,davranışlar yetmez, hem de gerekmez.Koç’a samimiyet verin,güven verin,huzur verin,mutluluk verin.Gerisi zaten kendiliğinden düzelir.Koç’un gerçek duygulara ihtiyacı var,gerçek sevgiye ihtiyacı var.

BOĞA
Görmezden gelişlerden, seviyormuş gibi yapanlardan, yalan söylenilmesinden, anlamsız tavırlardan, haklıyken haksız duruma düşmekten, bir şeyi çok isteyince vazgeçmek zorunda kalmaktan, her defasında sakin olucam diye söz verip, sinirlenmekten bıktım artık.

İlginizi Çekebilir  Balığın taze olup olmadığını nasıl anlaşılır!

İKİZLER
Bazen dünyanın en olgun insanı, bazen en makarası, bazen dünyanın en akıllı insanı,bazen de en manyağı olabiliyor.

YENGEÇ
Hayatı akışta geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Başkaları için çok şey yapabileceğinizi, faydalı olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Hayır, bağış iş ve aktivitelerine zaman ayırabilirsiniz..

ASLAN
Öyle yoldan geçen birisi sanmayın. Aslan ne kadar insan sildi hafızasında onları unutarak. Aslan ne kadar zorluklar yaşadı içinde dışarıya belirtmeyerek.Aslan ne kadar hayal kırıkları yaşadı dışarıya gülümseyerek.Aslan’ın nelerden geçtiğini bilmeden arkasından konuşmayın.

BAŞAK
Egoist değil, her zaman ve her zaman etrafındakileri düşünür. Başak ağırbaşlı değil aslında, sadece hayal kırıklıklarını içinde biriktirmiş ve ne kadar anlatsa bazı insanların anlamayacağını biliyor. Başak bu yüzden öyle umursamaz gibi gözüküyor ama dünya tatlısı burçtur.

TERAZİ
Birine ya da bir şeye kızdığında, o gün herkese ters davranabilirler. Onlara gelirler bazen böyle, kişisel olarak algılamayın.

İlginizi Çekebilir  Aşkın Püf Noktası Nedir?

AKREP
Haftanın ilk gününde, geçmişte yaşanan bazı olumsuzlukların yeniden gündeme gelmesiyle beraber kendinizi sıkıntı içerisinde hissedebilirsiniz. Her şeyi tekrar tekrar düşünmeniz ve kontrol etmeniz gerekebilir.

YAY
Pes etmez. Güçlüdür. Kaybetmeyi sevmez. Emir almayı sevmez. Kıskanmaz, kıskandırır. Mutsuzken güler.. Efsane bir burçtur. Tatlı beladır. Başınıza gelebilecek en güzel şeydir. Güçlüdür.. İçinde manyak biri yatıyor. Uzaktan sakin ama kafası katliam. Konuştukça büyüler sizi.

OĞLAK
İnsanlara, olaylara, yaşanmışlıklara, eskiden kırıldığı şeylere. Boşuna kendini üzdüğünü anladı, boşuna kendi mutluluğunu kısalttığını anladı. Bazı şeyleri akışına bıraktı Oğlak ve böyle çok daha mutlu ve çok daha enerjik.
KOVA
Tepesi attığı zaman kimseyi tanımaz. Kuru yaş hepsini yakar.

BALIK
Özler ve özledikçe daha çok sever. Herkese ışık saçıp, kendi içinde siyahtır. Kendini üzdüğü kadar, kimseyi üzmedi. Çok dürüst olduğundan daima çocuk kalır. Kalbi sevgi doludur. En çok sevdiklerine kırılır. Genelde herkesi dinler, sıra ona geldiğinde kimse dinlemez.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli