Sıradaki içerik:

A101 28 Mayıs Perşembe Gününe özel kampanyaları

e
sv

28 Mayıs Perşembe Gününe ait Burç yorumları açıklandı!

28 Mayıs Perşembe mutluk huzur sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi önemli değişim olacak. Aceba bu hafta hangi burçlar için olumlu geçecek. 28 Mayıs Perşembe gününe özel burç yorumunuzu okudunuz mu? ? Burçlar 28 Mayıs Perşembe yorumu neler söylüyor? 28 Mayıs Perşembe hangi burçları neler bekliyor?

28 Mayıs Perşembe mutluk huzur sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi önemli değişim olacak. Aceba bu hafta hangi burçlar için olumlu geçecek. 28 Mayıs Perşembe gününe özel burç yorumunuzu okudunuz mu? ? Burçlar 28 Mayıs Perşembe yorumu neler söylüyor? 28 Mayıs Perşembe hangi burçları neler bekliyor?

Uzman Astrolog Hüseyin Ağlar, 28 Mayıs Perşembe burçları nelerin beklediğini tek tek açıkladı. 28 Mayıs Perşembe günün burçlar üzerindeki etkisi beli oldu. Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

28 Perşembe Mayıs Burçların Yorumları

KOÇ Koç mucizelere inanır ve asla umudunu kaybetmez. Koç’u ancak samimi insanlar anlayabilir, çünkü onda sahte duygulara yer yok. Koç samimiyetsiz insanlarla çoktan vedalaştı. Koç gibisi yok be abi. Koç muazzam bir burç.

BOĞA
Boğa’nın isteyipte kavuşamadığı mutluluğu var. Boğa’nın çok özleyipte bir türlü buluşamadığı insanlar var. Boğa’nın çok insanda arayıp bulamadığı ilgiye ihtiyacı var. Boğa’nın sevgiye ihtiyacı var. Boğa’nın mutluluğa ve huzura ihtiyacı var.

İKİZLER
Muhteşem arkadaştır Gülümsemesi mutluluğun formülü Öfkesini en az dışarı yansıtan burçtur. Olduğu gibi davranır. Kendi hariç herkesin moralini düzeltebilir. Çok fena kırılır, asla anlayamazsınız. Sonsuz hayalleri var. Çok düşünüyor, İKİZLER olmak zor. Psikolojisi dargın.

İlginizi Çekebilir  60 Saniyede Uyumanızı Sağlayacak 4-7-8 Formülü

YENGEÇ
Aptal değil Yengeç saf değil. Sadece bazen susuyor,bazense görmezden geliyor. Yengeç bazen yalnız kalmak istiyor ve sonra hatırlıyor ki,zaten yalnız. Yengeç gülümsüyor ama mutlu değil. Bu çok zor bişey,herkes anlayamaz bu durumu. Zaten Yengeç’i anlayanı da henüz görmedim.

ASLAN
Anne sevgisi hariç herkesten şüphelenir hale geldi.

BAŞAK
Çok güzel burç. Sevdiklerini hep el üstünde tutmaya çalışır. Başak sevgisi tartışılamaz. Başak sevdiği insanların sevmediği insanlarla samimi olmasından nefret eder. Başak gereksiz kıskançlıklardan, nankörlükten nefret eder. Başak’a kalbi temiz insanlar lazım abi.

TERAZİ
Şu sıralar çok yoruldu. Terazi ruhen yoruldu, fiziken her şey yolunda onda. Terazi’nin psikolojisi bozuldu, çünkü güvenini kırdılar onun. Terazi’yi çok üzdüler abi, yaptığı tek şey gülümsemek oldu.Terazi’yi çok yarı yolda bıraktılar ama o bırakmadı.

AKREP
Hayat böyle zaten; Karşımıza çıkan hiçbir kişi tesadüf değil. Akrep hiçbir zaman pes etmeyen burçtur ve o dibin dibini görmüş bir burç. Akrep öylesine güzel burç ki, tahammül edemeyeceği şeylere bile tahammül etti. Akrep’i kimse üzemez.

İlginizi Çekebilir  Sezar salatası nasıl yapılır - Sezar salatası tarifi!

YAY
Yay olduğu gibidir, yalancı ve özü sözü bir olmayan insanlardan nefret eder. Yay en çok da yüzüne gülüp arkasından konsey geçiren insanlardan çekti. Yay bir susarsa, hiç konuşturamazsınız. Yay bir kırılırsa, bir daha da konuşmaz.Yay özeldir.

OĞLAK
Sadece bazı insanlar onun değerini anlamadı, bazı insanlara çok güvendi Oğlak ama karşılığı yarı yolda bırakılmak oldu. Oğlak haketmedi be, her şeyin en güzelini hayal ederken ona bir parça mutsuzluk bırakıp gitmek onu paramparça etti. Oğlak ruhen yoruldu.

KOVA
Çok farklı sevdi ve en çok da uzaktan sevdi, belirtmeyerek, gülüşlerinin arkasındaki mutsuzluklarını ve özlemlerini saklayarak. Kova çok güzel sevdi, her şeyiyle, iliklerine kadar sevdi. Kova’nın değerini bilmediler. Kova yanlış insanları baş tacı etti, değmezmiş be.

BALIK
Balık’ın yanı huzur. Balık’sız bir gününüz olmasın. Balık’ın yanı en güzel sessizlik. Balık çok güzel seviyor ve kimse onun gibi sevemiyor. Balık’ın kıymetini bilin, onun yeri apayrı. Balık’a aşık olmamak elde değil. Balık hayattır. Balık bir mucizedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli