Sıradaki içerik:

İstanbul’da cuma namazı nerede kılınacak!

e
sv

29 Mayıs cuma Günü Burç yorumları

29 Mayıs Cuma gününe özel burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Mayıs Cuma hasret,sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi mühim değişim olacak. 29 Mayıs Cuma hangi burçlar için olumlu geçecek? Burçlar 29 Mayıs Cuma yorumu ne söylüyor? 29 Mayıs Cuma burçları neler bekliyor?

29 Mayıs Cuma gününe özel burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Mayıs Cuma hasret,sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi mühim değişim olacak. 29 Mayıs Cuma hangi burçlar için olumlu geçecek? Burçlar 29 Mayıs Cuma yorumu ne söylüyor? 29 Mayıs Cuma burçları neler bekliyor?

Uzman Astrolog Ramiz taş döven, 29 Mayıs Cuma burçları nelerin beklediğini tek tek açıkladı. 29 Mayıs Cuma günün burçlar üzerindeki etkisi beli oldu. Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….


29 Mayıs Günlük Burçların Yorumları

KOÇ
Yolunuza çıkan ilginç bir iş fırsatı var. Eğer çalışma hayatındaysanız sizin için ilham ve motivasyon dolu bir gün olacak. Ayrıca bugün stres seviyeleriniz düşüyor ve zihinsel olarak ilerideki herhangi bir şeye veya herhangi bir zorluğa hazır hissediyorsunuz.

BOĞA
Bugün sakin ve güzel bir gün sizin olacak. Fakat bugün yatırım yapmak veya bir mülk satın almak için iyi bir gün değil. Arkadaşlarınıza borç para verirken dikkatli davranın.

İlginizi Çekebilir  Albert Einstein Kimdir?

İKİZLER
Bugün beklediğiniz bir aramayı veya e-postayı alacağınız gün olabilir. Kendinizi uykulu ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Her gün yaptığınız rutinlerden sıkıldıysanız yeni bir şeyler denemeye çalışın!

YENGEÇ
Yengeçler, bugün paranızı harcarken daha dikkatli davranmaya özen gösterin. Yapacağınız egzersizler kendinizi daha dinç ve sağlıklı hissetmenize yardımcı olacak.

ASLAN
İkili ilişkilerinizde bazı konuşmanız gereken konular var. Bugün bu konuları konuşmak için ideal bir zaman. Bu aralar sırtınızın ağrıdığını ve eğik yürüdüğünüzü düşünüyorsanız bu konu üzerine bir araştırma yapın.

BAŞAK
Geçmişte arkadaşınız ya da sevgiliniz olan birisi bugün sizinle iletişime geçmeye çalışacak. İşinizde yaşayacağınız aksaklıklar strese neden olabilir. Durum yönetimi söz konusu olduğunda elinizden gelenin en iyisini yapın.

TERAZİ
Teraziler, bugün genel olarak sakin ve iyi bir gün geçireceksiniz. Fakat aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız kısa bir süreliğine gerginlik yaşayabilirsiniz. Parasal konular söz konusu olduğunda şanslı bir gününüzdesiniz.

AKREP
Evli bir akrepseniz bugün partneriniz ile birlikte mutlu bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız iyi bir egzersiz vücudunuz ve kendiniz hakkında iyi hissetmenize yardımcı olacak. Daha fazla sebze yemeye özen gösterin.

İlginizi Çekebilir  02 Haziran Salı güne özel burç yorumların okudunuz mu!

YAY
İş hayatınızda bazı zorluklar ve aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda sizden daha uzun süredir çalışmakta olan bir iş arkadaşınızdan tavsiye almak size yardımcı olacaktır.

OĞLAK
Bugün kendinizi daha yorgun ve stresli hissedebilirsiniz. Eğer bir ilişki içindeyseniz partnerinize daha nazik ve hoşgörülü davranmaya dikkat edin. Gün içinde arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

KOVA
İlişkileriniz söz konusu olduğunda net bir iletişim hattına sahip olun ve sorunun ne olduğunu öğrenin. Bugün enerjiniz biraz düşük olabilir. Bu, yaşam tarzınızda bir değişiklik yapmanız gerektiğine dair bir işarettir.

BALIK
Finansal olarak, eskisinden daha iyi durumdasınız. Bugün ekstra para kazanma şansınız var. Yolunuza çıkan her şeyi halledebildiniz, ancak hepimizin yaşadıklarımızdan sonra molaya ihtiyacı olduğu bir nokta var. Bugün biraz yalnız kalın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli