Sıradaki içerik:

Anneliğe Atılan İlk Adım

e
sv

Ahşap Meyve Kasası İle Yapılabilecek 10 Muhteşem Tasarım

Ahşap Meyve Kasası İle Yapılabilecek 10 Muhteşem Tasarım

Ahşap/tahta meyve kasaları pek çoğumuzun önemsemediği ama aslında ev dekorasyonunda harikalar yaratabilecek malzemelerdir.

Sizin de evinizde ekstra rafa, sehpaya ve hatta kitaplığa ihtiyacınız var ise, tahta meyve kasalarını mutlaka denemenizi öneririm. Çünkü ahşap meyve kasaları ile yapacağınız tasarım hem ekonomik, hem pratik hem de muhteşem sonuçlar verecek sizlere.

Evinizde dilediğiniz yere, ahşap kasa tasarımlarını monte ederek, hem dekoratif bir görünüm yakalamış olursunuz, hem de fazladan depolama alanına sahip olursunuz. Bu gün sizlere ahşap meyve kasaları ile yapılabilecek 10 muhteşem fikir sunmak istiyorum.

Orta Sehpa ve Puf

Ahşap tahta kasaları ile yapılabilecek muhteşem bir tasarım. Orta sehpa ve yanında pufları ile hem çocuklarınız için bir oyun masası hem de misafirleriniz için ekstra oturma alanı sağlamış olacaksınız.

Tekerlekli Komidin ve Ayakkabılık

Bu görselimizde de  görüldüğü gibi ahşap meyve kasasının altına tekerlek monte ederek ve dilediğiniz renge boyayarak, yatak odanıza komidin ya da antreye şık bir ayakkabılık yapabilirsiniz.

Kitaplık ve Gazetelik

Büyük bir kitaplık yaptırmak mali açıdan sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Onun yerine, çok uygun fiyata alabileceğiniz ahşap kasalar ile, muhteşem bir kitaplık yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ahşap kasaları dilediğiniz renge boyamak ve duvarınıza düzgün bir şekilde monte etmek. Diğer taraftan daha küçük çaplı bir kitaplık ya da gazetelik isterseniz, tahta meyve kasanın altına tekerlek monte edip, sprey boya ile dilediğiniz renge boyayarak, dekoratif mini kitaplık yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Güneş Sistemi Nedir. Gezegenler ve Uyduları Nelerdir?

Çocuk ve Genç Odaları İçin Çok amaçlı Dekoratif Raf

Çocukların ve gençlerin odalarında en çok ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de fazladan depolama alanı. İşte size odanın bütün dağınıklığını toplayacak ve çocuğunuzun odasına farklı bir tarz vermenizi sağlayacak muhteşem raf tasarımı. Kendi ellerinizle yapabileceğiniz harika bir tasarım

Ahşap Meyve Kasasından Orta Sehpa

İhtiyacınız olan şey 4 adet ahşap kasa, 4 adet tekerlek ve sprey boya veya vernik. Salonunuzda bambaşka bir hava estirecek olan orta sehpa tasarımı için yeterli. Orta sehpamız, küçük eşyaları ortadan kaldırmak amaçlı depolama alanı olarak da kullanılabilir.

Çalışma Odası İçin Kitaplık

Çalışma odalarınızda ya da ufak odalarda hem dekoratif hem de kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz muhteşem bir tasarım. Dilediğiniz renge boyayarak evdeki eşyalarınızla uyum sağlaması muhteşem olacak emin olun.

İlginizi Çekebilir  Bulaşık Deterjanı İle Evde Kinetik Kum Yapımı

Yatak Odasına Şık Bir Komidin

Yatak odalarında kullanılmak üzere, harika bir komidin yapmaya ne dersiniz. Ya da görseldeki gibi, oturma odasında dergi ve gazetelerinizin dağınıklığını toplayacak ve size özel oturma alanı sunacak olan bir köşeye. Bu tasarımı yapmak için 4 adet tahta kasa , sprey boya ve matkap ihtiyacınız olacak. Dilediğiniz renge boyayıp, el emeği tasarımızın keyfini çıkarmak kalıyor geriye.

Küçük ve Dekoratif Depolama alanları

Evinizin boş köşelerine küçük ve dekoratif depolama alanları yapmak için en ideali  ahşap meyve kasalarıdır. Dilerseniz salona, oturma odasına ya da mutfağınıza koyarak değerlendirebilirsiniz.

Dekoratif Banyo Rafı

Ahşap meyve kasalarınız dilediğiniz renklere boyayıp banyo duvarına monte edin. Dekorasyon için dilediğiniz şekilde rafları asabilirsiniz. Havluları ve banyo için kullandığınız aksesuarları burada kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli