Sıradaki içerik:

Yeni Doğan Bebeklerde Sarılık Neden Olur?

e
sv

Aile Hekimim Kim. Aile Hekimi Nasıl Sorgulanır?

Aile Hekimim Kim. Aile Hekimi Nasıl Sorgulanır

Aile Hekimim Kim? Nasıl Öğrenebilirim?

Aile hekimim kim? diye merak ediyorsanız bunu saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. e-Devlet hizmetlerine erişmek için kullanılan turkiye.gov.tr adresinde yer alan “Aile Hekim Bilgisi Sorgulama” ekranını kullanarak, aile hekim kim? Sorusuna kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

Bu işlem için altta yer alan web adresi dışında başka bir web sitesinden hizmet almayınız. Sadece e-devlet şifrenizi kullanarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sorgulama yapmak için kişisel bilgilerinizi hiç kimseye vermeyiniz.

Aile Hekimim Kim? Sorgulama Adresi: www.turkiye.gov.tr/aile-hekim-bilgisi

Aile Hekimim Kim? Aile Hekimi Nasıl Sorgulanır?

Aile hekimim kim? sorusuna yanıt bulmak için yukarıda yer alan web adresini kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için PTT şubelerinden nüfus cüzdanınız ile müracaat ederek temin ettiğiniz e-devlet şifresini kullanarak turkiye.gov.tr adresine giriş yapınız. e-Hizmetler linki altında yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı uygulamalarından “Aile Hekim Bilgisi Sorgulama” linki ile hekiminizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  En Doğru Sağlık diyet Listesi oluşturma!

Yukarıda açık adresini paylaştığımız bu linki tıklamanız durumunda, adınız, soyadınız, aile hekiminizin adı ve soyadı, kurum adı ve adresi bilgisine erişebilirsiniz. Aile hekiminizin kim olduğunu bilmek için nasıl sorgulama yapacağınızı öğrenebileceğiniz bir videoyu sayfamızın üst bölümünde paylaştık. Bu videoyu izleyerek bağlı olduğunuz aile hekimliğinin kim olduğunu kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

Eğer hekiminizden memnun değilseniz yada adresinizde değişiklik olduysa doktorunuzu değiştirebilirsiniz. Bunun için kayıt olmak istediğiniz yeni aile hekimliğine giderek şahsen müracaat etmeniz gerekmektedir. Bu işlem için herhangi bir form yada dilekçe doldurmanıza gerek yok. Bu amaçla internette paylaşılan dilekçe, değişiklik formu, vb. şeye ihtiyacınız yoktur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli