Sıradaki içerik:

Çocuklar için tehlikeli olacak Eşyalar!

e
sv

Akıl Telefon Devi Xiaomi’den Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasın başlatı!

Akıllı telefon devinden büyük jest 10. yılını kutlamaya hazırlanan Xiaomi‘nin yeni bir bir akı cihaz ile yakında kullanıcıların karşısına çıkacağın duyurmuştu.. Bu kapsamda Xiaomi Mi 10 Ultra olarak adlandırılan telefonun tanıtılmasına saatler kalırken, Türkiye’deki kullanıcıları sevindiren bir kampanya haber verdi.

Bu kampaya göre eskisin getiren yenisin alıp gide bilecek. Akıl Teknoloji devin bu hamlesi bir çok müşteri tarafından büyü ilgi görrmeye başladı.

Xiaomi Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyası

Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyası kapsamında ülkemizdeki Mi Store’lara eski Xiaomi ürünlerinizi götürerek, yenilerini indirimli bir şekilde alabiliyorsunuz. Bu sayede yeni Xiaomi’lere 1000 TL’ye varan indirimlerle sahip olmak mümkün.

Bu yıl amiral gemisi pazarındaki rekabete Xiaomi Mi 10 serisi ile dahil olan Çinli teknoloji devi, orta – üst seviye donanıma sahip olan Redmi Note serisi ile ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. Serinin en güncel modelleri: Redmi Note 9 ve Note 9 Pro şu anda yoğun ilgi gören cihazların başında geliyor.

İlginizi Çekebilir  Xiaomi Mi Band 5 Oldukça ilgi çeken fiyatı beli oldu

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli