Sıradaki içerik:

Dualar En Çok Ne Zaman Kabul Olur ?

e
sv

Akıllı Telefonda Yasaklı Sitelere Giriş Yolları

Akıllı telefondan yasaklı sitelere girmenin iki yolu ve bu iki yöntem de son derece kolay uygulanabilir yöntemler.

Wifi ile DNS değiştirme, Zenmate yöntemi ile giriş, sayesinde dilediğiniz yasaklı siteye girebilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerle akıllı telefondan yasaklı sitelere giriş nasıl yapılır ayrıntıları ile görelim.

Wifi ile DNS Değiştirme

Normal PC den yapılabildiği gibi akıllı telefon ve mobil cihazlardan da DNS değiştirme yöntemi ile yasaklı sitelere giriş yapılabilir. DNS değiştirme işlemi, direkt olarak sitenin serverine bağlanmayı sağladığından dolayı ulaşmak istediğiniz siteye direkt olarak ulaşmanızı sağlar. Mobil cihazdan DNS değiştirmek için öncelikle ayarlar sekmesini açın.

Oradan Wifi yazan yere tıklayın. Bağlı bulunduğunuz wifin’nin üzerine basılı tutun. Çıkan seçeneklerden Şebekeyi Düzenle yazan bölüme tıklayın. Gelişmiş seçenekleri göster’i işaretleyin. Sayfayı aşağıya kaydırın ve IP  ayarlarına gelin. IP ayarını Statik yapın. Buradan IP adresini değiştirin.

İlginizi Çekebilir  WordPress 5.5 Güncellemesi Sonrası Hatalar Nasıl Düzeltilir?

Son bölümde düzenleme yapın. Ağ geçidi ve Ağ adı örnek uzunluğu kısmında herhangi bir değişiklik yapmayın. Olduğu gibi kalsın. Son olarak DNS adresini değiştirin. 8.8.8.8 – .8.8.4.4  4.2.2.3 – 4.2.2.4 adreslerini kullanabilirsiniz.  Kaydet botununa basıp işlemi tamamlayın.

Zenmate VPN Yöntemi

Zenmate VPN Yöntemi

Bu yöntem ile sınırsızca dilediğiniz sitede dolaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Google Play’den ZenMate VPN programını indirmek ve akıllı telefonunuza kurmak. Üyelik işlemini çok kısa sürede yapabilirsiniz. Zenmate VPN sayesinde çok kolaylıkla ve kısa sürede yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli