Sıradaki içerik:

Boğaz Kuruluğu İçin Bir de Tuzlu Suyu Deneyin!

e
sv

Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua

Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua

Çocuğunuzda altını ıslatma durumu var ise, öncelikli yapmanız gereken ilgili uzman hekimle görüşmektir. Alt ıslatma nedeni ne ise sorunun kaynağını bulmak gerekir. Eğer organik kökenli bir sorun yok ise, stres, baskı, korku vb. durumlarda alt ıslatmaya neden olabilir. Tüm muayenelerinizi yaptırıp tedavinizi aldıktan sonra, alt ıslatma için dua etmenizde işe yarayacaktır. Bu gün sizlere, altını ıslatan çocuğa okunacak dua konusunda yardımcı olacağız..

Altını Islatan Çocuk,Altını Islatan Çocuk İçin,Altını Islatan Çocuğa Dua,Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua,Alt Islama İçin Dua

“Bismillahirrahmanirrahim, min Muhammedin resulillah’in-nebiyy’il-ummiyy’il-hâşimiyy’il-medeniyy’il-ebtahiyy’it-tehâmiyyi, sallallahu aleyhi ve Alihi ila men hezare’d-dâre min’el-ummâr.Ammâ ba’du feinne lenâ ve lekum fi’l-heyâti sieten fein yekun fâciren mugtehimen ev dâiye heggin mubitilen ev men yu’zi’l-vildâne ev yufzi’s-sibyâne ve yubkîhim ve yubevvilhum ale’l-firâşi felyetevesselu ilâ ashâb’il-esnâmi ve ilâ ebedet’ilevsâni ve’lyehlu an eshâb’il-gur’âni fî cevâr’ir-Rahmâni ve mehâzi’ş-şeytâni ve an eymanihum’ul-ferâru ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlih.”

İlginizi Çekebilir  Rüyada Abi veya Abisini Görmek Ne Anlama Gelir?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli