Sıradaki içerik:

02 Haziran Salı güne özel burç yorumların okudunuz mu!

e
sv

Android Telefonlar İçin En İyi En Mükemmel Yarış Oyunları

Gerçek yarış severlerin oynadığı oyunlar sizler için bir araya getirdik.  Android  kullanıcıların en sık oynadığı yarış oyunların sizler için bir araya getirdik. En çok kullanılan oyun uygulamaları neler? Android kullanıcılar hangi oyunları tercih ediyor. Android işletim sistemin kullanarak bir yarışa katılımınız için harika grafikler, kaliteli görsel ve ses efektleri, kalite ve hız optimizasyonu ve sizi bağımlı hale getirme yeteneğine sahip  harika oyunları listemizde. Android işletim sisteminde keyif vererek oynadığı oyun listesine haberimizde yer verdik. İşte detaylar…

Real Racing 3

Real Racing 3

 Android İçin Real Racing 3

Real Racing 3 oldukça heyecan verici olan oyun neredeyse gerçekçi diye biliriz. Sürekli yapılan iyileştirmeler sayesinden kendine her seferinden hayran bırakıyor.

Asphalt Nitro

Asphalt Nitro

Android Asphalt Nitro

Android için en iyi yarış oyunlarından olan Nitro efekleri ile kullanıcıların kendine hayran bırakıyor. Kullanılan pistler efekler neredeyse tamamen sürüş deneyim sunuyor.

İlginizi Çekebilir  Web sitesi yaparken neler dikkat etmek gerekir

Android Racer Underground

Racer Underground, ücretsiz olan bir oyun uygulaması. Sürekli değişen oyun özellikler sayesinde kullanıcılar tarafından en çok sevilen uygulamalar arasında yer alıyor.

Android Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne en yarış oyunlarından bir tanesi; Keyifli yarış deneyim sunan ve kendine hayran bırakan sürüş keyif sunar.

GT Racing 2: The Real Car Exp

Android GT Racing 2: The Real Car Exp

Game-loft, GT Racing 2 gerçek araba sürme deneyim sunan yarış oyun oldukça keyif verici oyunlar arasında yerin alıyor.

Android Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits yarış oyun tıpkı gerçek araba sürme deneyim veren profesyonel oyunlardan bir tanesi. Oyun grafikleri dair o kadar gerçek ki oyun oynarken keyif kaçınılmaz oluyor.

İlginizi Çekebilir  Microsoft Windows 10 hataları için yeni Güncellemesi Yayınlandı

Cars: Lightning League

Android  Lightning League

Lightning League En araba yarış oyunlarından olan ve çocukların en sevdiği oyunlardan olan ve çizgi filim karakteri olan yarış oyun oynayan çocukların vazgeçilmezi oluyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli