Sıradaki içerik:

Son Gelen Android güncellemesinde güvenlik açıkları olduğu belirtildi

e
sv

Apple iPhone 12 modeli hakkında açıklamalarda bulundu

Dünya markası apple bu yıl yeni çıkacak olan iphone modelleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. iPhone 12 çıkış tarihi konusunda bir takım rivayetler ortaya çıkmaya başladı.  Bu yıl iphone 12 çıkışmasında bazı geçikmeler yaşandı. İphoe 12 model ve tasarım nasıl olacak.

Apple iPhone ekran teknolojisini değiştirecek!

Bazı varsayımlar dayanarak Apple iPhone ekran teknolojisini değiştireceği idea ediliyor. Apple’ın 2021 iPhone modellerinde kullanacağı ekranı hakkında bazı varsayımlar ortaya atıldı. işte detaylar..

iPhone 12 çıkış tarihi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Bloomberg tarafından iPhone tedarik zincirinden alınan bilgilere göre Apple’ın iPhone 12 modelini 2020’nin son çeyreğinden önce satışa çıkarması çok da mümkün görünmüyor. Bunun temel sebebi olarak pandemi sürecinin üretim tarafında oluşturduğu negatif etkiler gösteriliyor. Apple’a bileşen tedariği yapan Broadcom firmasının CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre tamamıyla bir gecikme olmaması da gündemde.

İlginizi Çekebilir  Çinli üretici Huewei yeni model Mate 40 akıl telefonla dikkatleri üstüne aldı!

iPhone 12 çıkış tarihi

 

iPhone 12 siparişleri daha uzun bir süreye yayılabilir

Bir başka iddia ise üretim sürecindeki bu aksaklıklardan dolayı Apple’ın yeni iPhone modelini eylül ayında duyurması, ancak sipariş tarihlerini beklenenden daha gecikmeli yapması yönünde beliriyor. Normal süreçte Apple, yeni iPhone modellerini taanıttıktan sonra ön sipariş ile yaklaşık 1 aylık bir sürede ilk teslimatları tamamlıyor. Bu süre ülkelere göre daha da uzayabiliyor.

Apple’dan iPhone 12 ile yıllar sonra bir ilk!

Apple’dan iPhone 12 ile yıllar sonra bir ilk!

iPhone 12 çıkış tarihi ile ilgili yeni gelen iddia, Apple’ın yıllar sonra bir ilk ile karşılaşacağı anlamına geliyor. İşte tüm detaylar!

Nitekim şimdi de iPhone 12 tanıtım tarihi ile teslimat tarihi arasındaki sürenin uzatılabileceği iddiaları mevcut. Buna bir de iki farklı tarihte yapılacak farklı cihaz tanıtımları eklendiğinde, Apple’ın daha önceki yıllarla benzer bir strateji ile pandemi gecikmesini en az kayıpla atlatmayı planladığını söylemek mümkün olabiliyor.

İlginizi Çekebilir  OnePlus akıl telefon artık Türkiye piyasasında yer alıyor!

İlerleyen günlerde Apple’ın yeni modelleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam edecektir. Nitekim özellikle çıkış tarihi konusundaki bu bilinmezlik, giderecek daha net bir hale gelmeye başlayacak gibi görünüyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli