Sıradaki içerik:

Öğlen namazı nasıl kılınır – Öğlen namazı kaç rekattır!

e
sv

Apple, macOS 10.15.5 güncellemesi ile Pil sağlığı koruma altına alınacak!

Apple, macOS 10.15.5 güncellemesini yayınladı - Yeni güncellemede ne değişimler var!

Apple, macOS 10.15.5 güncellemesini yayınladı. Güncellemede güvenlik iyileştirmeleri dışında önemli bir değişiklik göze çarpmadığı gözlemlendi. İlk sürümü Ekim 2019’da kullanıcılara sunulan macOS işletim sistemi için beşinci güncelleme olan 10.15.5 sürümünü yayınladı.Apple MacOS 10.15.5  yüklemek için ne yapmak gerekiyor ve uygulanması gereken adımlar nelerdir. Apple macOS Catalina 10.15.5 sürüm güncellemesi, Mac kullanıcılarına bilgisayarın batarya tüketimini minimuma indiren ve Pil Sağlığı Yönetimi özelliğini sunumaktadır.

macOS 10.15.5

macOS 10.15.5

Apple, güncelleme Detayları

 

MacOS Catalina 10.15.5 sürümü, bilgisayarınızın ‘Sistem Ayarları’ kısmından ‘Güncelleme’ seçeneğine tıklayarak Mac App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir güncelleme. Bu yeni sürüm, aynı zamanda macOS High Sierra kullanıcıları için güvenlik iyileştirmelerini de kapsıyor.

Apple tarafından indirilmesi şiddetle tavsiye edilen bu güncellemenin sunduğu en önemli yenilikse barındırdığı güvenlik iyileştirmeleri diyebiliriz. Bazı özelliklere yönelik erişilebilirlik durumunun bölgelere ya da Apple cihazınıza göre değişiklik gösterebileceğini de belirtelim. Sisteminizin performansını iyileştirmek ve kişisel verilerinizin güvenliğini garanti altına almanız adına cihazlarınızı en kısa zamanda güncellemenizi  tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir  PlayStation Ücretsiz Yeni oyunların Belirledi!

 

macOS 10.15.5’teki Hata, Boot Edilebilir Yedek Almayı Engelliyor

Apple’ın güncelleme hizmeti ve güncellemelerle sunduğu güvenlik ve stabillik performansını nasıl buluyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli