Sıradaki içerik:

Japon devi Toyota’da elektrikli otomobil için kendine yeni ortaklar buldu

e
sv

Apple iPhone 11 serisinde yeşil ekran sorun

Apple beklemedik bir sorun yaşandı. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max kullanıcıları, ekran kilidini sonradan ortaya çıkan tuhaf soluk bir yeşil ekranla görmeye başladılar. Sorunun bir yazılım güncellemesinden oluştuğu düşünülüyor. Apple tarafından henüz bir açıklama  gelmedi. İphone kullanıcılar kısa bir süre ekran beliren daha sonra kaybolan sorun ile ilgili merak içindeler. Apple yeşil ekran hatası işte detaylar..

Apple iPhone 11 serisinde yeşil ekran sorun

Apple iPhone 11 serisinde yeşil ekran sorun

Sorun güncellemeden kaynaklı olabilir

Yeşil ekran sorunu yaşayan kullanıcılara göre bu tuhaf sorun iOS 13.4.1 güncellemesinden bu yana mevcut. Bu da sorunun yazılım hatasından kaynaklandığını düşündürüyor. Birkaç kullanıcı, cihazlarını yeniden başlatınca sorunun kaybolduğunu söyledi ancak bu çözüm tüm kullanıcılar için geçerli olmuyor.

İlginizi Çekebilir  İphone'da Ekran Videosu Alma

Soluk yeşil ekran sorunu nedeniyle şikayet edenler esas olarak iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max kullanıcıları. Bununla birlikte iPhone X kullanıcılarından da şikayetler geliyor. Şikayetin kaynaklandığı sürümler yalnızca iOS 13.4.1 değil, aynı zamanda iOS 13.5 ve iOS 13.5.1 de bu sorundan muzdarip.

 

İLGİLİ HABER

iPhone 11, Ses Kalitesiyle DxOmark’ta Samsung Galaxy S20 Ultra’yı Geride Bıraktı

Eğer mesele yazılımla ilgiliyse Apple’ın bir sonraki güncellemede sorunu çözmesini bekleyebiliriz ve bildiğimiz gibi Apple bu tip sorunları çözmede hayli hızlı. iOS 13.5.5 şu anda beta aşamasında ve sorunu çözüp çözmediği belli değil. Renk değişimine neyin neden olduğuna ilişkin ayrıntılar şu anda eksik ve şu anda sorunun nasıl çözüleceğine ilişkin bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir  OPPO Enco W31 kablosuz kulaklığı Türkiye fiyatın açıkladı

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli