Sıradaki içerik:

Uzman Astrolog 01 – 07 Haziran haftalık burç yorumların açıkladı!

e
sv

Apple uygulaması iTunes İphone kullanımı

Apple kullanıcılarının kullanmakta olduğu iTunes   uygulaması kullanım basit ama bilmeyen için oldukça zor olan bir uygulama diye biliriz. Peki bu iTunes  nasıl kullanılır? iTunes  ile iphone nasıl bağlanır? iTunes   ne gibi işlemler yapılır? Apple büyük kolaylık sağladığı itunes sistemi hakkında bilgiler yazımızda mevcuttur.

iTunes ile apple marka telefonunuzdaki bütün bilgiler kolayca ulaşabilir ve hatta yedek dair alabilirsiniz. Bundan dolayı iTunes  kullanmayı bilmek oldukça büyük önem arz eder. iTunes  kullanım ile ilgili bilgiler yazımızda iTunes işte detaylar….

iTunes Aynı Olanları Kaldırmak

iTunes parçaları genelde bir düzen içinde karşımıza çıkmaz Bunun sebebi yüklenen parçaların temelde dağınık ve karışık olmasıdır. Fakat dilersek bunu manuel olarak düzenlemek mümkün bu sayede istediğiniz şekilde iTunes kullanabilirsiniz. Telefonuza kopyalar varsa bunlarıda iTunes ile görüp düzelte bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Akıllı Telefonlar Bizleri Dinliyor Olabilir mi?

iTunes Eksik Görselleri bulun

iTunes kitaplık sayesinden yanlış olan albüm kapakların doğrusu ile değiştire bilirsiniz. iTunes bu hatalar sürekli oluyor. iTunes sayesinden bu sorun kaldıra bilirsiniz.

Bilgisayarınızdan müzikler iTunes ile Telefonunuza yükleyin

iTunes sayesinden Pc üzerindeki müzikleri telefonunuza ekleye bilirsiniz. Her ne kadar eski bir yöntemde olsa halen kullananlar mevcut.

iTunes Kütüphanenizi Yedek Alın

iTunes ile müzikleriniz mutlak yedek alanın bu sayede müzikleriniz güvende olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli