Sıradaki içerik:

Yeni Oppo Reno4 Pro Tanıtımı resimler ortaya çıktı!

e
sv

Apple Watch 3 mü alınır yoksa Apple Watch 5 mi alınır

Apple Watch 3 mü alınır yoksa Apple Watch 5 mi alınır

Bilindiği üzere yakın zamanda Apple Watch 5 serisi satışa çıktı? Apple Watch 5 serisin satışa çıkmasıyla Apple Watch 3 fiyatında düşüş oldu. Apple Watch 5 çıkmasıyla herkesin akılında şöyle bir soru oldu. Apple Watch 3 indirimli fiyatıyla alınır mı alınmaz mı?

 

Apple’ın kendi sitesinde bile Apple Watch 3 fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Bunda dolayı farklı mağazalarda bu saatleri daha uygun fiyatlarl bulabiliriz. Şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor.

 

Hali hazırda satışta olan, yeni çıkmış akıllı saatler bile aynı özellikleri içeriyor. Yani yeni çıkmış Huawei, Samsung ya da Honor logosu taşıyan bir akıllı saatin Apple Watch 3’ten önemli bir artısı yok. Çünkü 10 yıl da geçse akıllı telefonların yapabilecekleri 3 aşağı 5 yukarı belli şeyler diyebiliriz. Tek fark ise genel anlamda batarya ömründe karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir  Twitter’da en eski Tweetleri silme yöntemleri

Kaldı ki şu anda yeni çıkan saatlerin fiyatları da 1500 TL dolaylarında. Açıkçası bu noktada Apple Watch 3’ün pek çok modele göre daha cazip bir seçenek olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli