Sıradaki içerik:

Web Sitesinin Başına www Ekleme

e
sv

Aşırı Uyumak bir hastalıktır

Dünya üzerinden yaşayan her canlının en doğal yaptığı bir işlem varsa da o da uykudur. Dünya’da yaşayan bütün canlılar uykuya ihtiyaç duyar bundan dolayı uyuma eylemin gerçekleştir. Uyumak insan dinlendir zinde tutar sadece bununla da kalmaz sağlığımız içinde büyük önem arz eder. Uyulmadığı zaman insan vücut yavaş bir yetisin kaybeder.

Peki fazla uykun hastalık olduğun biliyor muydunuz. Fazla uyumak bir hastalıktır. Sadece bu kadar da değil. Dünya’da 85 çeşit uyku hastalığı olduğu ifade edilmektedir. Eğer çok uyursanız mutlak bir doktora danışmanız gerekmektedir. Sağlığınız ilerde çok büyük sorunlar neden olabilir.

Sizler bir hastalık isim ile açıklayalım hata bazılarımız ona uyuyan güzel uykusu hastalığı der Kleine-Levin hastalığı yani uyuyan güzel senderomu yada hastalığı bu olay ergenlik döneminde ortaya çıkar. Bütün gün uyaya bilirler sadece yemek kişisel ihtiyaçlar için yataklarından kalkarlar onun dışında sürekli uyurlar.

İlginizi Çekebilir  Ev yapımı Aloe vera özlü doğal güneş kremi tarifi

Araştırmalarımıza göre uyku hastalığın bazı belirtilerin sizler için belirdik. Fakat sadece bu belirtiler ile yol çıkmayın mutlak ama mutlak biz uzman danışınız.

Sürekli uyuma arzusu
Dikkat dağınıklığı
Aşırı derecede baş ağırısı
Uyku saatin olmaması aşırı uyumak gibi
Sabahlar uyunama problemi
En önemlii belkide halsizlik iştahsızlık ve ruhsal bozukluklar

Aşırı Uyumak bir hastalıktır

Aşırı Uyumak bir hastalıktır

Eğer yukarıda söylediklerimden bir veya bir kaç sizden gözlemleniyorsa en yakın sağlık kuruluşuna gidip bilgi almanız tavsiye ederiz. Unutmayınız ki bu belirtiler var diye uyku senderum yaşıyor sayılmazsınız en doğru karar uzman doktorlarımızı vereceklerdir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli