Sıradaki içerik:

14 Muhteşem SEO Yazarlığı Sırları (Hızlı Etkili)

e
sv

Bir Kadını Etkilemek İçin 9 Etkili Yöntem

Bir Kadını Etkilemek İçin 9 Etkili Yöntem

İhtiyar Adam web sitesi olarak hemen hemen her konuda sizleri bilgilendirmeye gayret ediyoruz.

Güncel konuların yanı sıra, kadın ve erkekler okurlarımız için de faydalı olabilecek pek çok makale paylaşıyoruz sizlerle. Uzun süredir, erkek okurlarımıza yönelik bir makale paylaşmadığımı fark ettim ve bugün onlar için son derece faydalı olacağını düşündüğüm bir makaleyi yayınlamaya karar verdim. Kadınları etkilemek için en etkili 9 yöntem nedir onu  anlatalım

Kadınları Etkilemenin Yolları

Erkeklerin en çok konuştuğu şey kadınları anlayamamak. Kadınlar ne ister ? bu konular artık erkek konuşmalarında klişe haline geldi. Kadınları anlamak ve etkilemek aslına bakarsanız sandığınız kadar da zor bir şey değil. Beğendiğiniz bir kadına hislerinizi doğru bir şekilde anlatabilmeniz gerek. Bakalım kadınları etkilemenin ve onları anlamanın yolları nelermiş. Hep birlikte görelim.

Beğendiğiniz Kadına Gözlerinizi Dikip Bakmayın

Beğendiğiniz bir kadına hislerinizi anlatmak istiyorsunuz ve sürekli olarak onu her gördüğünüz yerde gözlerinizi dikip ona bakıyorsunuz. Emin olun bu son derece sinir bozucu ve rahatsız edici bir durum baktığınız kadın açısından. Ve hislerinizi anlatmanın yolu da kesinlikle bu değil. Gözlerinizi dikip bakmak yerine, küçük kaçamak bakışlar atın ve gözlerinizi kaçırın. Bu karşınızdaki kadın için sizi odak noktası haline getirecek ve daha fazla ilgisini çekmenizi sağlayacak. Sizin anlık bakışlarınızı yakalaması sizi karşınızdaki kadın açısından gizemli bir hale getirecek. Trene bakar gibi kadına bakmaktan vazgeçin.

İlginizi Çekebilir  05 Haziran Cuma Gününe özel Burç yorumlar Açıklandı!

Boş Boş Değil Anlamlı Bakın

Gizemli ve kaçamak bakışlarınızla beğendiğiniz kadının dikkatini çektiniz diyelim. Yan yana geldiğinizde karşınızdaki kadına boş boş bakmak yerine bakışlarınıza anlam yükleyin. Sizin samimi olduğunuzu görmesi açısından, onu anlamaya ve tanımaya çalıştığınızı bakışlarınıza karşınızdakine hissettirin. Bu tavrınız onun da hoşuna gidecek. Karşılıklı konuşma esnasında bakışlarınız kaçırmamaya özen gösterin.

En Etkileyici Kuralı Unutmayın Ona Karşı Dürüst Olun

Beğendiğiniz ve etkilemek istediğiniz kadına karşı açık yürekli olun ve içinizden geçeni anlatın. Tabi burada patavatsızlık yapmanızı asla önermiyoruz. Dürüst olun. Kadınların bir erkekten bekledikleri en önemli şey dürüstlüktür bunu unutmayın. Karşınızdaki kadına yaranma ya da sırf iltifat edebilmek için yalan söylemeye kalkışmayın. Eğer bu yaptığınızı bir fark ederse vay halinize. Ona göre ayağınızı denk alın.

İltifatlarda Bulunun

İltifat etmek bir kadının gönlünü ve gururunu okşar. Güzelliği ile ilgili veya kıyafeti ile ilgili iltifatlar kadınlar için çok önemlidir. Ama bundan daha önemlisi dış görünüşünden öte karakteri ile ilgili yaptığınız iltifatlardır. Kendisine iltifat etmek için gerçekten güzel bulduğunuz yönlerinden bahsederek iltifat edin.

Yapmacık Olmayın Kendiniz Olun

Bir kadını etkilemek adına kesinlikle olmadığınız bir insan gibi davranmaya kalkmayın. Unutmayın yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Yapmacık davranıp olmadığınız bir karakteri oynamak hem sizin için son derece zor olacaktır hem de karşınızdaki kadına büyük bir haksızlık ve hakaret olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Acun Ilıcalı Instagram rekor denemesi 3 milyon (Survivor)

Kendinizden Emin Olun

Kararlı bir tavır sergilemek her zaman iyidir. Hareketlerinizle kararlı olduğunuzu ve kendinize olan güveninizi karşı tarafa anlatın. Dik duruşlu bir tavır sergilemeniz karşınızdaki için de karizmatik bir görünüm sergileyecektir.

Samimi ve Sıcak Olun

Samimi ve sıcak davranın ama olayı abartıp da işi farklı bir yere getirmeyin. Samimiyetin dozunu çok iyi ayarlayın. Bu sizin daha gizemli bir havada görünmenizi sağlayacaktır. Yer yer düşünceli bir ifade takınarak durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Sürekli Olarak Kendinizden Bahsetmeyin

durmadan kendinizden bahsetmeniz karşınızdaki insanın sıkılmasına neden olacağı gibi, sizin çok yüksek ego sahibi birisi olarak algılanmanıza sebep olur. Bu da bir kadının sizden hızla uzaklaşması için yeterli bir sebeptir. Elbette hiç konuşmayın demiyorum ama, arada bir karşınızdaki insanı da dinlemeyi bilin.

Karşınızdaki Kadınla Rekabet Etmeye Kalkışmayın

Kendinden emin tavırlarla güçlü bir kişiliğe sahip olduğunuzu karşınızdakine hissettirin. Unutmayın ki, karşınızdaki bir kadın. Asla onunla rekabete girmeyin. Bunun yerine onun sizin yanınızda güvende olduğunu hissetmesini sağlayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli