Sıradaki içerik:

8-14 haziran haftalık burç yorumlar açıklandı!

e
sv

Bir Tablet alırken Neler dikkat edilmesi gerekir

Bir tablet alırken neler dikkat edilmesi gerekiyor? Tablet alırken hangi özellikler olması gerekmektedir. Tablet hangi işletim sistemi olması lazım , Kendime en uygun tablet nasıl bulabilirim. Bir tabelt almadan önce ne için kullanacağınız önceden belirlemek gerekiyor. Film  Belgeleri  Makaleleri  Photoshop bunlardan bir için kullanacaksın bunları belirledikten sonra en doğru tablet seçmiş olursun.

Size en uygun tablet almak istiyorsanız ne için kullanacağınıza il önce karar vermeniz gerekiyor.  Tablet alırken hangi özellikler olması gerekmektedir. Tablet hangi işletim sistemi olması lazım , Kendime en uygun tablet nasıl bulabilirim.  Film  Belgeleri  Makaleleri  Photoshop bunlardan bir için kullanacaksın bunları belirledikten sonra en doğru tablet seçmiş olursun.

Bir Tablet alırken Neler dikkat edilmesi gerekir

Bir İşletim Sistemi Seçin

Android ve iOS  olarak tabletler bakabilirsiniz. Son derece gelişmiş olan iki sistemde size en uygun ve kullanımın seveceğiniz işletim sistemin almanızda tavsiye ederiz.

Tablet Seçerken Dikkat edilmesi gerekenler

Tablet Seçerken Dikkat edilmesi gerekenler

Tablet özellikleri

Tablet alamadan evvel kendiniz hangi özellikler istediğin belirleyin sonra almaya kalkın yoksa mağazaya almaya gittiğinizde o ara her hangi alacağınız tablet işiniz görmeyecektir. Buda paranız çöp olmasına sebep olacaktır.

Ekran kaç inç olması gerekir

Tabletler boyutları kullanacağınız yer için kendiniz  belirlemeniz en uygun olur. Ben cep boyunda olanlar seviyorum 13,5 inci olanlar içim görüyor.

Çözünürlük ve Pixel 

Alacağınız Tabletin Çözünürlüğü yüksek olmasına bakın eski tip bir tv bakar gibi bir ekran karşınıza çıkabilir. Bundan dolayı en yüksek Çözünürlüğe sahip olan tablet alının. Çektiğiniz fotoğrafların pixek yüksek olması içinde kamerası yüksek olan aynı şekilde cihaz bakınız.

Tablet alırken dikkat neye dikkat etmeliyiz

Tablet alırken dikkat neye dikkat etmeliyiz

Performans Güç durumu

Sürekli çıkan oyunlar için alacağınız tablet en iyisi olmasına önem verin. Performans için tablet RAM ve Ghz hızlarına mutlak bakın bazen en iyi gözüken bir tablet aslında en iyisi değildir. Bundan dolayı alırken dikkatli seçim yapın.

Pil Dayanıklığı

Bir çok cihazın en büyük sorun ne yazık ki şarj sorun; Şarj sorun şuanda kesin bir çözüm getirilmiş değil malasefe Bundan dolayı alacağınız cihazın Pil süresin kaç saat gideceğin öğrenmeniz ve en çok Pil dayananı almanızı önerilir.

Depolama Hafıza durumu

Alacağınız Tabletin hafızası yüksek olmasına dikkat edin. Sürekli indireceğiniz oyunlar resimler veya müziklerle birde hafızanız dolu uyarısı verebilir. Bu olayla karşılaşamamak için hafızanız yüksek veya hariç hafız kart desteklemesine özen gösterin.

İlginizi Çekebilir  Nasıl Ezber Yapılır?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli