Sıradaki içerik:

Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru İçin Yapılması Gerekenler

e
sv

Desenli Oje Sürmenin Püf Noktaları Nedir?

Desenli Oje Sürmenin Püf Noktaları

Bu yazı ile birlikte herkes Desenli Oje Sürmenin Püf Noktalarını öğrenecek.

Son dönemlerin en gözde manikür şekli olan ebru usulü desenli tırnaklar izin de evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlem aslında. Bu gün sizlere evde ebru usulü desenli tırnak manikürü yapımı konusunda bilgiler sunacağım. Dilediğiniz renkleri ve desenleri kullanarak yapabileceğiniz bu muhteşem sanat eserleri ile farkınızı ortaya koyun.

Öncelikle tırnağınıza dilediğiniz renkte bir kat oje sürün. Baz olarak kullandığınız oje kuruduktan sonra, tırnaklarınızın etrafına bant yapıştırın ya da vazelin sürün. Desenli tırnak manikürü için kullanmak istediğiniz oje renklerini hazırlayın. Kullanmadığınız bir kasenin içine bir miktar oda sıcaklığında su doldurun. Suyun içine hazırladığınız oje renklerinden ebru deseni yapar gibi damlatın.

İlginizi Çekebilir  Brezilya Fönü Nedir?

İç içe halkalar oluşturacak şekilde birden fazla rengi suyun içine damlatıp, kürdan yardımı ile dilediğiniz deseni verin. Tırnağınızı yaptığınız desenin üzerine değdirip çıkarın. Tırnaklarınızın etrafındaki bantı çıkarıp, pamuklu çubuğu asetona batırın. Tırnak kenarlarındaki fazla renkleri temizleyin.

Üzerine parlatıcı sürün. Desenli manikürünüz hazır. Ebru usulü yapılan bu desenli tırnak maniküründe, hayal gücünüzle dilediğiniz deseni yapıp, tırnaklarınız dilediğiniz renk ile boyayabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli