Sıradaki içerik:

İphone iOS 13.5.1 güncellemesi hangi telefonlara geliyor

e
sv

DJI Mavic Air 2 Drone modelini özellikler nelerdir

 

DJI Mavic Air 2 özellikleri nedir.  DJI Mavic Air 2 özellikleri ile kullanıcılara nasıl bir deneyim sunuyor?DJI Mavic Air 2 üst düzey kullanım sunan özellikler neler?DJI Mavic Air piyasa fiyat nedir?DJI Mavic Air 2 nereden satın alabilirm? DJI Mavic Air 2 tekbik donanımlar işte detaylar…

 

 

DJI Mavic Air 2 fiyatı

DJI Mavic Air 2 fiyatı sahip olduğu pakete göre değişiklik gösteriyor. Fly More Combo paketi için yaklaşık 9.000 TL gibi bir ödeme yapmak gerekiyor.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone modelini satın almak için

DJI Mavic Air 2 özellikleri

DJI Mavic Air 2 özellikleri ile ilgili detaylara geçmeden önce, drone uçurma konusuna değinmek gerekiyor. Türk Hava Sahasında 500 gram ve üzeri İHA uçurmak isteyen pilotların sisteme kayıt olmaları ve SHGM’den onay almaları gerekiyor. SHT-İHA Talimatı gereğince 500 gram üstü İHA sahibi bireysel kişi veya ticari kuruluşların bu sistem üzerinden İHA’larını kayıt ettirmeleri ve sistem üzerinden izin alarak uçuş yapmaları şart.

İlginizi Çekebilir  IP Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır - IP Değiştirme Yöntemleri

Şimdiye kadarki en akıllı ve güvenli drone olarak tanımlanan Mavic Air 2, 34 dakika havada kalıyor. 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.8 diyaframa sahip kamerası (Sony IMX586) 12 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekiyor.

4K / 60 FPS video kaydedebilen drone, 8K çözünürlükte time lapse görüntüler oluşturmanıza imkan tanıyor. 4K / 30 FPS’de HDR desteği sunan drone, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS’ye kadar ağır çekimler yapabiliyor.

AirSense teknolojisi ile gelen drone, yakınlarda uçak ya da helikopter olduğunda kullanıcıyı uyarıyor. Nesneleri algılayarak çarpışmaları önleyen Gelişmiş Pilot Yardım Sistemi – APAS’ın 3.0 sürümü Mavic Air 2’de karşımıza çıkıyor.

İlk model ile kıyasladığımızda ağırlık 430 gramdan 570 grama çıkmış olsa da, daha verimli motorlar ve geliştirilen aerodinamik yapı sayesinde 10 kilometre menzil sunuluyor.

İlginizi Çekebilir  Samsung Galaxy Note10 Teknik özellikler Yayınlandı

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli