Sıradaki içerik:

En Komik Sözler sosyal medya’da paylaşılacak komik Mesajlar

e
sv

Dofollow Backlink Nedir ve Dofollow Backlink nasıl verilir!

Yeni bir site açtıysanız yapmanız gereken bir çok işlem bulunuyor. İlk önce içerik girmeniz sonra seo dostu yazılar yazmanız sonrada backlink çalışmaları yapmanız gerekiyor. Bunlardan bir taneside Dofollow Backlink di.  Peki Dofollow Backlink nedir ve neden yaplır? Dofollow Backlink yapılırken neler dikkat etmemiz geremektdir. Dofollow Backlink web sitemiz üzerindeki etkisi nedir? İşte ayrıntılar…

Dofollow Backlink Nedir?

Dofollow Backlink, verilen bir linkin Google arama botlarının takip etmesini sağlamak demektir. Siz Dofollow Backlink verdiğinizde ya da aldığınızda botlar bu linki takip etmekte. Bu yüzden Dofollow Backlinkler birer avantaj olarak görünür.Gündelik hayat ile bağdaştırabiliriz.Sınıfın pek sevilmeyen çocuğu, sizi övmeye çalışırsa popüler olmaktan çok sizi vezir değil rezil edebilir.Ama sınıfın güzel ve popüler kızı sizi överse siz de artık popüler birisi olabilirsiniz.Bunda yola çıkacak olursak, Backlink alacağınız sitenin, Domain otoresi yüksek olmak zorunda.Bu sayede Google üzerinden gelecek hitiniz artabilir.Bunun garantisini veremesek de nokta atışı bir Dofollow Backlink, altın değerindedir.

İlginizi Çekebilir  27 Mayıs Şok marketleri indirimli ürünleri beli oldu

Dofollow önemli de, hangi siteden Dofollow Backlink alabiliriz ve bu sitenin Domain Otoritesi (Domain Authority) puanını nerden görebiliriz?

Dofollow Backlink Nedir nasıl alınır

Dofollow Backlink Nedir nasıl alınır

 

Dünyanın en popüler DA checker sitesi olan bu siteye girerek Backlink alacağınız siteyi görmeniz gerek.Biz bugün Telegramın web adresini kullanacağımız için web telegram adresinin Da Pa ve SS (Spam Skoru) puanını görmemiz gerek.

Dofollow Backlink Nedir nasıl alınır

Dofollow Backlink Nedir nasıl alınır

Bir Dofollow Backlink aldınız.Dofollow olduğunu öğrenmeniz için bilgisayarınızdan Telegramın Web adresine girmeniz lazım.Telefon doğrulaması yaptıktan sonra kanalınıza gelip üst kısımdan kanal açıklamanıza girin.Web adresinize sağ tıklayak öğeyi denetle diyin.Gördüğünüz gibi ben kendi sitem için oluşturdum ve Dofollow Backlink aldım.Bu yöntemi kullanarak kaliteli bir Backlink alabilirsiniz.Eğer yazı işinize yaradıysa lütfen yorum kısmında belirtin.

İlginizi Çekebilir  Hafta Sonuna özel burç yorumlar açıklandı - 07 haziran pazar burç yorumları
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli