Sıradaki içerik:

Ev yapımı Aloe vera özlü doğal güneş kremi tarifi

e
sv

Ekran kayıttı Yapmamız Yarayan Programlar

Yaşadığımız teknoloji çağ ile birlikte bir çok alanda değişimler yaşanmaya başladı. Yapmadığımız herşeyin kayıtın almaya başladık. Her kayıt etmeyi seviyoruz. Fakat Pc üzerinde veya telefonlar tablet üzerinden direk kayıt alacağımız kayıt programlarıda yeni yeni gelişmeye başladı. Ekran kayıt almamız sağlayacak en iyi programlar sizler için isimleri bulduk.

Peki bu ekran kayıt işlemleri nerede kullanılıyor özellikle sorusunda araştırdık sizler için eğitim alanı video oyunları öğretici alanlarda kullanılan bu ekran kayıt işleminin bu alanda en iyisi olan uygulamarı sizler için topladık. İşte ayrıntılar…

Piyasanın en iyi ekran kayıttı yapan programlar

Piyasanın en iyi ekran kayıttı yapan programlar

Her alanda kullanılan ekran kayıt işlemleri bulunmaktadır. Aşağıda size bazı ekran kayıt yapan programların isimin verdik. Burada yazan programlar sadece windows üzerinden denedi ve kullanıldı. Windows üzerinde oldukça performanslı çalışan programlar ekran kayıt sırasında problem yaşamadan kullanabilirisiniz.

Bandicam
TinyTake
Camtasia
ScreenCast-O-Matic
Icecreem Screen Recorder
Ezvid
OBS
Apowersoft

Ekran kayıt programların eğitim alanında youtube alanında veya analtamak istenilen bir işlem vardır bu alanlarda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  PlayStation Ücretsiz Yeni oyunların Belirledi!

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli