Sıradaki içerik:

Evde Yapılacak En Güzel Kısır Tarifi

e
sv

En Doğru Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur?

En Doğru Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur?

Artık hayatımızda neredeyse her noktası için bir şifreleme kullanıyoruz. Çünkü teknoloji ile gelen şifreleme onun yanında binlerce tehlikeyi getirmiş oldu. Peki en doğru şifreleme yöntemi nedir? Güçlü şifre nasıl oluşturulur. Şifre oluştururken neler yapılması lazım bu yazımızda bu sorularınız cevap bulacaktır.

Yazımızın başında da dediğim gibi şifre artık yerde. Tabletimizi telefonumuzda Bilgisayarlarımızda kredi kartlarımızda sosyal medya hesaplarımızda bu şifreleri eğer doğru yapmazsak kişisel verilerimiz risk altına girmektedir.

En Doğru Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur?

Bir çok yerde denk gelmişsiniz kredi kartın 1234 yapan da telefon numarasın son 4 rakamı yada doğum günü yapanda unutmayınız kredi kartınız kaybolduğun  cüzdanızın da çalındığı kimlik bilgileriniz ellerinde olacak ondan dolayı kimsen orada bulamayacağı bir şifre olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir  Honor 8S Piyasaya çıkıyor - Honor 8S özellikler ve fiyatı beli oldu!

Yada sosyal medya telefonlarınız Pc tabletiniz bir çok kişi adın veya 12345679 olarak yapar bu şifrelemler oldukça riskli şifrelerdir. Hesaplarınız her zaman risk altında olacaktır.Bunda dolayı en zor şifre belirlemelisiniz. Bununla birlikte şifreniz asla ama asla kimseyle paylaşmamalı veya değiştirmelisiniz.

En Doğru Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur?

En Doğru Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur?

En doğru Güçlü Şifre oluşturma Yöntemi

En doğru güçlü şifre oluşturmak oldukça basit aslında yapmanız gereken oluşturduğunuz şifreye özel karekterler eklemek ve büyük küçük harf eklemek bu sayede en zor şifreye sahip olacaksınız.

Her1bilgi+78Var
7458/Herbilgi&var
&herbil77gi+var

bu tarz şifreler ile veri güvenliğiniz sağlaya bilirsiniz. Bu sayede artık kimse verileriniz kolay kolay ulaşmayacaktır. Yukarıda verdiğimiz şifreler örnektir. Sizlerde bu tarz şifreler oluştura bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  ZenMate VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli