Sıradaki içerik:

Apple uygulaması iTunes İphone kullanımı

e
sv

Facebook’un Messenger Görüntülü Konuşma ve Grup sohbetleri nasıl yapılır!

Facebook'un Messenger Görüntülü Konuşma ve Grup sohbetleri nasıl yapılır!

Dünya ve türkiye’nin en çok uygulamlardan bir olan facebook uygulamasın mobil versiyon chat için kullanıla Facebook’un Messenger ile yapacağı güncelleme oldukça geliştirici ve yaratıcı diye biliriz. Facebook’un Messenger sayesinde görüntülü arama ve grup sohbet yapabilieceğiz. Peki bunların hepsi Facebook’un Messenger nasıl yapacağız işte detaylar…

Facebook’un Messenger uygulamasında kullanıcıların, uygulamaya girdikten sonra, bir arkadaşıyla temasa geçmesi yani araması için önce bir sohbet grubu oluşturması ve ardından sohbete dahil olacak kişi varsa eklemesi gerekiyordu. Şirket, bu durumu ortadan kaldıracak hamleyi yaptı.

Yeni güncellemeyle birlikte, önceden açmış olduğunuz sohbet grubu ve şu anda da devam eden konuşmalara kişi eklemek için bir buton ortaya çıktı. O buton sayesinde kullanıcılar, rahatlıkla kişi ekleyebilecek. Ayrıca, bu görüşmelerde, filtreler de kullanılabiliyor. Bu özellikten yararlanmak isteyen iOS ve Android kullanıcılarının, Messenger’ın sun güncellemesini aktifleştirmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Ücretsiz Fotoğraf ve Vektörel Görsel Temin Edebileceğiniz Siteler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli