Sıradaki içerik:

Yaz ay sıcağında Covid-19’dan Kaçmak için yapılacak 8 hamle

e
sv

Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 ekranı aralarında ekran benzerliği detayı ortaya çıktı

Samsung tarafından üretilen ve Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 modellerinde kullanılması beklenen yeni ekranlarla ilgli detayları ortaya çıktı.  Galaxy Note 20’nin ekran özellikleri ve teknik detayı ortaya çıktı. Galaxy Note 20 ne zaman piyasa çıkacak. Galaxy Note 20 ilgili detaylar…

Galaxy Note 20 ekran boyutu ile şaşırtacak

 

Galaxy Note 20 inci ekran boyutu ile nüşterilerin şaşırtacak. Samsung Galaxy Note 20 inci ekran boyutu ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. İşte yeni Galaxy Note 20 hakkında yeni detaylar!

Galaxy Note 20 ekran özellikleri netleşti

Galaxy serisi akıllı telefonların panel üretimini gerçekleştiren Samsung Display ismine ait yeni “Seamless Display” olarak isimlendirilen ekranların sertifikaları ortaya çıktı. Sertifika kapsamında iki farklı ekran olduğu dikkat çekiyor. Bunlardan bir tanes 90Hz, bir diğeri ise 120Hz ekran yenileme hızına sahip.

İlginizi Çekebilir  Giyilebilir Teknoloji Nedir?

Galaxy Note 20 ve Galaxy S21

SGS tarafından sertifikalanan bu ekranların, diğer 90Hz ve 120Hz OLED ekranlara kıyasla yüzde 20 ile yüzde 50 oranında daha iyi bir sonuçlar ortaya çıkardığı iddia ediliyor. Söz konusu bu yeni ekranların da Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 modellerinde kullanılması bekleniyor. Daha önce de benzer sertifika sonuçlarındaki ekranlar, Samsung Galaxy S20 serisinde kullanılmıştı. Nitekim benzer bir durum tekrar yaşanabilir.

Yeni 5G iPad Pro özellikleri nasıl olacak?

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli