Sıradaki içerik:

IP Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır – IP Değiştirme Yöntemleri

e
sv

Google Haritalar İşletme Konumu Ekleme İşlemi Nasıl yapılır!

Çağımızı teknoloji çağı ve bizlerinde buna uyum sağlaması gerekiyor. Bu uyumlardan bir tanesi Haritalar da istediğimiz yer bulmak olsa gerekiyor. Google Haritalar istediğimiz yeri bulabiliyoruz. Fakat bazı işletmeler mekanları ne yazık ki bulunmuyor. Google Haritalar işletme hesapları nasıl ekleniyor? Bu yazımızda Google Haritalar ekleme işlemi nasıl yapılıyor.

Google Haritalar bildiğiniz üzere bilinemeyen yollar dair var. Bundan dolayı hiç adın duymadığınız yerleri göre bilirsiniz. Google Haritalarda işletme hesabı eklemek aslında basit bu yazımızda Google Haritalar işletme hesabı ekleme işlemin anlatacağız. İşte detaylar…

Google Haritalar İşletme Konumu Ekleme İşlemi Nasıl yapılır!

Google Haritalar İşletme yeri ekleme

Bir işletmeniz varsa ve bunun Google Haritalar göstermek istiyorsanız bunun için bir kaç ufak işlem yapabilirsiniz. Google Haritalar konum eklemek için bir google işletme hesabı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra işletme hesabından adres bilgileriniz telefonunuz işletmeniz çalışma saatlerin açıklamaların yazıp işletmeniz Google Haritalarda göstere bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Apple iPhone 11 serisinde yeşil ekran sorun

Google Haritalar kısa sürede işletmeniz algılayacaktır. Bu sayede artık Google Haritalar firmanız görülecek. Müşterileriniz Google Haritalar arama yaptıklarından firmanız bulunacaktır. Bu sayede bir çok yerden müşteri bulacaksınız.

Aşağıda Google tarafından yapılan İşletme hesabı açma işlemin resimli anlatım mevcuttur. Bu adımlar Takip edip google haritalara ekleme yapabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli