Sıradaki içerik:

Sevgiliye ve Arkadaşa özel Komik, Romantik, Etkileyici Günaydın Sözleri

e
sv

Hafta Sonuna özel burç yorumlar açıklandı – 07 haziran pazar burç yorumları

Uzman Astrolog ,hafta sonuna özel burçları nelerin beklediğini tek tek açıkladı. 07 haziran pazar gününe özel burç yorumları açıklandı. 07 haziran pazar sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne gibi önemli değişim olacak. 07 haziran pazar hangi burçlar için olumlu sonuçlar olacak?

Bu hafta sonuna özel burç yorumunuzu mutlak okuyunuz? 07 haziran pazar gün burçlar sizler neler söylüyor? 07 haziran pazar burçları neler bekliyor? Bu hafta sonu pazar günü burçlar üzerindeki etkisi beli oldu. Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

07 haziran pazar burç yorumları

07 haziran pazar burç yorumları

07 Haziran Pazar gününe özel yorumlanan burçlar

Koç Burcu: Duygusal öfke patlamalarını yoğun şekilde hissedeceğiniz bir haftadasınız. Bunun sebebi, her ne kadar burcunuzdaki açılar olsa da ana sebep sizin bir türlü kurtulamadığınız ‘güvensizlik’ probleminiz. Bu duygudan kurtulamadığınız sürece olaylar çözüme varamayacak. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey, güven duygunuzu yeniden kazanmak olmalı. Bunu başardığınız takdirde tüm yaşamınızın olumlu bir şekilde değişeceğine tanıklık edeceksiniz.

Boğa Burcu:  Maddi ve manevi dünyanızda bir çok sınavdan geçecek, her zaman yaptığınız polyannacılık oyununuz bu kez sizi gerçeklerle yüzleşmekten kurtaramayacak. At gözlüklerinizi atıp, bakış açınızı değiştirirseniz bu yaşayacağınız yıkımların ve yüzleşmelerin, geriye kalan ömrünüzün dürüst ve gerçek olmasını sağlayacak. Yüzleş ve tüm sorunların üstesinden gel !.

İkizler Burcu: Bu güne kadar olan yaşamınızda maruz kaldığınız yalanlar ve sizin kafanızda oluşturduğunuz yalnış anlamalar temizlenecek. Böylece zihninizi meşgul eden bu karmaşadan kurtulacaksınız. Tabi bu, bu hafta oluşan zorlayıcı açılar karşısındaki tavrınıza bağlı gelişecek. Süreci; meditasyon, nefes çalışması, yürüyüş, kitap okuma vs… sizi sakinleştirecek, doğru aktiviteyi seçip uyguladığınız taktirde her şey çözüme ulaşacak. Dingin kalın.

İlginizi Çekebilir  MediaMarkt Covid-19 sonrası mağazaların geri açıyor

Yengeç Burcu: Ayın, yeni ay evresinin gerçekleşeceği bu haftada, burcunuzun yönetici gezegeni olmasından ötürü, 22 mayıs gününe kadar melankolik ruh haliniz etkin olacak. Zihninizi susturamadığınız anlarda, sonradan pişmanlık duyacağınız yıkımlara sebebiyet vermemek adına, uyumayı tercih edin. Yalnız kalmaya özen gösterin, titreşiminizi düşürebilecek her türlü olay ve ortamdan uzak durun.

Aslan Burcu: Hafta geneli kendinizi gladyatör arenasına kıstırılmış yaralı bir aslan gibi hissetmenize neden olacak. Üzerinizdeki baskıların arttığını, kendinizin değilde başkalarının sizin için seçtiği bir hayatı yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu, gereğinden fazla sorumluluk yüklenmiş olmanızdan kaynaklı. Arenadan çıkmanız,ne yapmayı istediğinize karar vermenizle mümkün.

Başak Burcu: Özellikle maddi konularda sizin için zorlayıcı bir hafta olacak. Bu süreçte, hiç bir türlü alım, satım, iş değişimi, yeni iş kurma, borç çekme gibi konularda kesinlikle adım atmamalısınız. Hiç bir resmi evrağa imza atmamalı, kefillik gibi konulardan da uzak durmalısınız. Haziran ayı itibari ile her şey yoluna girecek.

Terazi Burcu: Geçmişi sorgulama duygunuzun atağa geçeceği bir hafta olacak. Her ne kadar bunu yapmayın desemde, gerçekleşecek. Artıya çevirmek adına, bir kağıt üzerine zihninizde iz bırakan olaylar listesini oluşturun, yazın. Listeniz hazır olduktan sonra, bu olaylar karşısındaki tavrınızı gözden geçirin, böylece hangi tavrınızın hangi sonucu doğurduğunu fark edecek, ve geleceğinizi canınızın yanmayacağı bir biçimde şekillendirebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir  01 haziran itibariyle Toplu Taşımadaki %50 Yolcu Sınırlaması Kaldırıldı

Akrep Burcu: Maddi ve manevi dünyanızda sert yüzleşmeler ve karar verme zorunluluğunu yaşayacaksınız. Artık, “ya bu deveyi güdecek, ya da bu diyardan gideceksiniz” misali hayatınızdaki olayları çözmek zorundasınız. Saklambaç oynamayı bırakın.

Yay Burcu: Yaşam alanınızla ilgili zorunlu değişimler zamanı. Belki ihtiyacınız olan, ancak maddi imkanlarınızın önceliği nedeniyle ertelediğiniz değişiklikleri yapmaya mecbur kalacaksınız. Örnek verecek olursak, çamaşır ve ya bulaşık makinanız bozulacak ve yenisini almak zorunda kalacaksınız. Maddi stratejinizi gözden geçirip, yeni bir ödeme planı oluşturun. Bu haftanızın daha rahat geçmesini sağlayacak.

Oğlak Burcu: Sevdikleriniz arasında kalma konusunda sınanacağınız bir hafta var önünüzde. Tartışmalara girmekten uzak durun,çözümcü ve denge kurucu davranın,o zaman gerginlik ortadan tamamen kalkmasada yumuşayacak,ve denge sağlayıcı bir orta yol bulunabilecek. Sizin fikrinizi dinlemek istemiyorlarsa ortamdan uzaklaşın.

Kova Burcu: Özellikle ailenizle ve ya birlikte yaşamak zorunda olduğunuz bireylerle zıtlaşacağınız gergin bir hafta içine giriyorsunuz. Gidecek başka yeriniz yoksa, size ait bir alan yaratın ve kişilerle polemiklere girmekten uzak durun. Bu, tartışmaların oluşmasını biraz olsun engelleyecektir. Ana sebep, bu güne kadar susup alttan almış olmanızın oluşturduğu birikim.

Balık Burcu: Projeleriniz ve aktiviteleriniz alanında daha önce size vadedilen sponsorluk ve finansmanlıklarda yaşanacak ertelemelerden kaynaklı sıkıntı yaşayacağınız bir hafta var önünüzde. Bu enerjinizi düşürmesin. Haziran ayının ilk on günlük sürecinde çözümler oluşacak. Haftayı projeleriniz konusunda adım atmadan geçirin, beklemede kalın. Başarı sizin olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli