Sıradaki içerik:

Aksaray Üniversitesi insansız hava aracı geliştirmek için destek almaya hak kazandı!

e
sv

Huawei FreeBuds 3i’yi yeni kulaklığın özellikler ve fiyat beli oldu

Huawei, bir süre önce yeni bir kablosuz kulaklık modeli ile konuşulmaya başlanmıştı. Şimdi beklenen gün geldi ve Huawei, yeni kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu.Huawei FreeBuds 3i özellikler nedir? Huawei FreeBuds 3i ne kadar satış çıkacak? Huawei FreeBuds 3i teknik donanım nedir? Huawei FreeBuds 3i hangi telefonlar uyumlu işte detaylar…

 

Piyasadaki bir çok kablosuz kulaklık modelleri genellikle gürültü engelleme veya engelemem gibi  özellikler bulunuyor. Huawei’nin FreeBuds 3i ise üst düzey özelliklere sahip olmasına rağmen piyasadaki gürültü iletmeyenler çok altında bir fiyatla satışa çıkıyor.

Karşınızda, Huawei FreeBuds 3i

 

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklıklarının en dikkat çekici özelliği, gürültü engelleme desteği. Ayrıca bu kablosuz kulaklıklarda tıpkı AirPods Pro’larda olduğu gibi silikon başlıklar da bulunuyor. Bu da FreeBuds 3i’nin daha iyi bir ses yalıtımı yapmasını sağlıyor.

İlginizi Çekebilir  Oppo Reno 3 teknik özellikleri neler? Yeni Oppo Reno 3 fiyatı ne kadar?

FreeBuds 3i’nin etkili özelliklerinden bir tanesi de kolay eşleştirme. Tüketiciler, bu kablosuz kulaklıklara sahip olduktan sonra akıllı telefonları ile kulaklıklarının bağlantısını hızlı bir şekilde yapabilecekler. Üstelik bu özellik hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde aktif olarak kullanılabiliyor.

İLGİLİ HABER

Huawei’nin Yeni Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

 

Huawei FreeBuds 3i, IPX4 sertifikasına sahip. Kulaklıkların bu özelliği, su sıçramalarına karşı dayanıklılık sağlıyor. Ancak yine de kulaklıkların suya daldırılmaması ya da uzunca bir süre nemli bırakılmaması gerekiyor. FreeBuds 3i’de hızlı kontrol için dokunma desteği bulunduğunu de söyleyelim.

Huawei FreeBuds 3i Türkiye fiyatı

Huawei tarafından yapılan açıklamalara göre FreeBuds 3i, 5 Haziran itibarıyla doğrudan Huawei’nin online satış mağazasında satışa sunulacak. Etkileyici özelliklere sahip bu kablosuz kulaklıkların fiyatı ise 799 TL olarak belirlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir  IP Öğrenme ve Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli