Sıradaki içerik:

Şükür namazı nasıl kılınır – Kaç rekattır ve nasıl niyet edilir!

e
sv

İçişleri Bakanlığından Hafta sonu için 15 şehir genelge yayınlandı!

İçişleri bakanlığından hafta sonu sokağa çıkma genelgesi; kısıtlaması uygulanacak şehirler yapılacak düzenlemeler açıkladı. 15 ilde dışarı çıkma yasağı uygunacak. Uygulanacak şehirler nelerin açık olacağın bildirdi. Hafta sonu marketler açık mı? Hafta sonu manav bakkal açık olacak mı. işte ayrtınılar..

Covid-19 kapsamında bir çok alanda kapalı kalacak fakat insan ihtayaçların sağlanması için belirli kısımlar açık bırakılacak. Sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde cuma günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler saat 23.00’a kadar faaliyetlerine devam edebilecek.

Kısıtlamanın olduğu 6 Haziran Cumartesi günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cumartesi ve pazar günleri, lokanta ve restoran tarzı işyerleri sadece evlere paket servis şeklinde hizmet sunabilecek.

İlginizi Çekebilir  2020/7 KPSS tercihlerinde yerleşen adaylar için istenen evraklar

Kısıtlama günlerinde ekmek üretilen fırın ve unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile ekmek satılan bayiler, tatlı üretilen, satılan iş yerleri açık olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli