Sıradaki içerik:

En İlginç doğum Günü Hediyeleri

e
sv

İlginç Okul Çantaları

Okul sezonunun açılması ile birlikte okul alış verişleri de başlamış bulunmaktadır. Bu alış verişler içerisinde çocukların en özenerek seçtikleri aksesuar tabi ki çantalarıdır. Son zamanlarda çocuklar arasında klasik çantalar pek beğenilmemektedir. Bu sebeple aileler ve çocuklar ilginç olarak tasarlanmış olan çantalara yönelmiş bulunmaktadır.

Bu çantaların ilginç olması pahalı olacağı anlamı taşımamaktadır. İnternet siteleri üzerinden veya okul malzemeleri satan merkezlerden her keseye uygun olacak şekilde çanta alınması mümkün olacaktır. Bu şekilde çanta aramakta olan velilere bir nebze fikir olması bakımından bazı ilginç çanta örneklerini yazımızda bulmanız mümkün olacaktır.

 

Gülen Yüz Emojili Çantalar

 

Sosyal medyanın ve telefonların hayatımızın içerisine fazlaca girmesi ile emoji olarak bilinen kavramlar ile tanışmış olduk. Burada çok beğenilen gülen yüz emojisi çantaya aktarılmış ve ilginç bir tasarım olarak satışa sunulmuştur. Bilhassa yaşı biraz büyük olan öğrenciler tarafından rağbet görmüş bir çantadır.

İlginizi Çekebilir  Yahoo e-Mail adresini Gmail ve Outlook’a bağlama yöntemleri!

 

Tekerlekli Okul Çantası

 

Belki de daha önce hiç görmediğiniz bir okul çantası modeli de tekerlekli olarak tasarlanmış okul çantasıdır. Bir bavul gibi bu çantayı yerde tekerlekleri vasıtası ile kullanmak mümkündür. Bu çocuklar için zaman zaman oldukça büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu çanta sayesinde çocuk çantayı sırtında taşımak zorunda kalmayacaktır.

 

Hayvanlı Çantalar

 

Hayvan figürleri ile tasarlanmış bir çanta modelidir. Genç öğrenci kesimi tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Birçok örneği bulunmaktadır. Fiyat açısından da oldukça hesaplı bir ürün olarak satışa sunulmuştur.

 

3D Karikatürlü Okul Çantası

 

Çocukların oldukça fazla sevdikleri çizgi film karakterlerinin tasarıma katılmış olduğu 3 D özelliği bulunan sırt çantalarıdır Çocuklar tarafından oldukça beğenilen bir modeldir. Çocukların okullarında bulunan arkadaşlarından görmesi durumunda ısrarla isteyecekleri bir ürün olduğu kesindir. Fiyat olarak dalgalı bir fiyat aralığı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Askerlik Durum Belgesi (MSB) İnternet’ten Nasıl Alınır?

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli