Sıradaki içerik:

03 Haziran Çarşamba Burçların Yorumları Açıklandı!

e
sv

Instagram Hesabı silme veya dondurma işlemi nasıl yapılır!

Instagram Hesabı silme veya dondurma işlemi nasıl yapılır!

Instagram hesabı nasıl kapatılır. Instagram nasıl silinir? Sosyal medyanın artık olmazsa olmazlarında olan Instagram kısa süreliğine nasıl kapatılır? Instagram dondurma yöntemleri neler? Instagram kısa süreliğine kapatma yöntemleri nelerdir? Instagram kullancılar sosyal medyadan uzak durmak istediklerin zaman geçiç süreliğine kapata biliyor Yada isterselerde tamamen kapatma şanslar var işte detaylar….

Instagram hesabı nasıl kapatılır ?

Eğer hesabınızı silmeye kesin olarak karar verdiyseniz, fotoğrafların yedeklerini almanızı öneririz. Peki fotoğraflar nasıl yedek alınır ? Aşağıda sizler için anlatımını yaptığımız Instagram fotoğraflarını yedek alma rehberinden faydalanabilirsiniz. Şimdi hesap silme işlemine geçelim.

Buraya tıklayarak hesap silme işlemini yapacağımız sayfamızı açalım. Burada oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra, Instagram size neden hesabınızı silmek istediğinizi soracak. Buradan istediğiniz bir seçeneği işaretleyebilirsiniz. Burası pek önemli değil. Bu işlemi hallettikten sonra karşınıza bir sayfa açılacak.

İlginizi Çekebilir  Skype Kullanıcıların dair bilmediği özellikler

Instagram hesabını kalıcı olarak silme

Bu sayfada karşınıza hesabınızı sileceğiniz bölüm açılacak. Öncelikle kullandığınız şifreyi ekranda açılan kutucuğa yazınız. Daha sonra yine karşınıza renkli olarak çıkacak olan “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” bağlantısına tıklayınız. Ve hesabınızı kalıcı olarak sildiniz. Artık hesabınızı kimse göremeyecek ve bir daha giriş yapamayacaksınız. Ayrıca belirtmek isteriz ki kullanıcı adınızı bir daha kullanamayacaksınız. Yani aynı kullanıcı adını siz veya bir başkası tekrar alamaz. Tabi Instagram politikalarında bir değişiklik olursa bu ayrı bir konu.

Instagram hesabı nasıl dondurulur ?

Instagram hesabını silmek yerine dondurmak isteyen kullanıcılar, “Hesabını neden kapatıyorsun ? ” sorusuna herhangi bir yanıt verebilirsiniz. Hemen altında bulunan kutucuğa şifrenizi yazınız. Ve daha sonra “Hesabını Geçici Olarak Kapat” butonuna tıklayınız.

İlginizi Çekebilir  Evde Ek İşler İle Kazançlı Günler Sizi Bekliyor!
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli