Sıradaki içerik:

E-devlet Şifresi nedir ve Nasıl Alınır

e
sv

Instagram video ve resim indirme yöntemleri

Instagram video ve resim indirme yöntemleri

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platforumu olan Instagram ilk kurulduğu zaman sadece resim yüklene biliyordu. Fakat her geçen günün gelen güncellemler ile ilk başta video yükleme özelliği geldi Instagram daha sonra kullanıcıların daha uzun video atılmasın istemezsi üzerine IGTV özelliği getirildi bu özellikle ile daha fazla uzun videolar yüklene bilir hale geldi.

Instagram atılan videolar resimler ne yazık ki telefonunuza tekrar yükleyemiyorsunuz. Instagram paylaştığınız görseler daha sonra Telefonunuza yada bilgisayarınıza indirmeniz izin vermiyor. Instagram uygulaması şuanda buna izin vermiyor. Fakat belki ilerde Instagram üzerine yüklediğiniz görselleri indire bilir başkaların paylaştığı videolar resimleri indire biliriz.

Instagram video ve resim indirme yöntemleri

Instagram video ve resim indirme yöntemleri

Uygulamalar aracılığıyla video ve resimleri telefona yükleme

Instagram Android ve iOS işletim sisteminde kullanılan bir sosyal medya platforumdur. Burada kullanıcılar resimler ve videoların paylaşır. Bir birilerin takip et seçeneği ile resimlerin görür yada beğenir yada yorum yapılır. Fakat Instagram atılan resimler veya videolar ne yazık tekrardan cihazlarımıza yükleyemiyoruz veya beğendiğimiz bir video yada resim telefonlarımıza yüklenmiyor. Instagram buna şuanda izin vermiyor. Fakat bunun başka programlar aracılığıyla yapabiliyoruz. Telefonunuzda bulunan market uygulamasından Instagram video ve resim yükleme yazarak en uygun programı bulabiliriz. Daha sonra istediğimiz görselleri videoları telefonunuza yükleye biliriz.

Instagram video ve resim indirme yöntemleri

Instagram video ve resim indirme yöntemleri

Instagram görsellerin Bilgisayara yükleme

Bilgisayarınızda Instagram açıp oradan da beğendiğiniz video resimleri bilgisayarınıza yükleye bilirsiniz. Bunun için internet tarayıcınızdan dowloadgram yazıp siteye girip oradan beğendiğiniz görselin link yapıştırıp PC yükleye bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Bilgi Nedir?

İçindekiler

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli