Sıradaki içerik:

DJI Mavic Air 2 Drone modelini özellikler nelerdir

e
sv

iOS 14 güncellemesi ne zaman geliyor ve hangi iphone modeller destekliyor

 

iOS 14  hangi telefonlar gelecek? iOS 14  ne zaman gelecek. Bir çok iphone ve ipad kullanıcısın merakla beklediği iOS 14 güncellemesi ne zaman  geliyor.iPhone kullanıcıları iOS 14, iPad kullanıcıları ise iPadOS 14 sürümünü merakla bekliyor. işte detaylar

Apple, her yeni işletim sisteminde bazı cihazları güncellemeden muaf tutuyor. En çok bilinen modellerden birisi olan ancak günümüzde eskiyen iPhone 5s, iOS 13 güncellemesini almamıştı. Bu yıl şirket farklı bir stratejiyle hareket edecek.

iOS 13 gizlilik konusunda daha başarılı!iOS 13 gizlilik konusunda daha başarılı!

Yayınlanan iOS 13 güncellemesi ile birlikte gizliliğe dair bazı yeniliklerin somut sonuçlar elde ettiğini gösteren rakamlar açıklandı. iOS 13 gizlilik konusunda daha başarılı!

iOS 14 cihaz desteği konusunda kullanıcı odaklı olacak

Geçen yıl iPhone 5s ve iPhone 6’nın iOS 13 güncellemesini almayacağını doğru tahmin edebilen The Verifier, iOS 14 konusunda bir rapor ile karşımıza çıktı. Bu yıl Apple’ın herhangi bir modelini saf dışı bırakmayacağı belirtiliyor. Yani, iOS 13 güncellemesini alan iPhone modellerinin tamamı yeni sürüm ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Görev Yöneticisi, Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakıldı Hatası Çözümü

iOS 14 güncellemesi alacak iPhone modelleri

– iPhone 11
– iPhone 11 Pro
– iPhone 11 Pro Max
– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8 ve iPhone 8 Plus
– iPhone 7 ve 7 Plus
– iPhone SE (2020)
– iPhone SE (2016)
– iPhone 6s ve 6s Plus
– iPod touch (7. Jenerasyon)

iPadOS 14 hangi cihazları destekleyecek?

iPadOS 14 cihaz desteği konusunda iPhone’lar gibi cömert olmayacak. Eski cihazlara olan desteğin kesileceği tahmin ediliyor.  12.9 inç iPad Pro, 11 inç iPad Pro, 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad (7. nesil), iPad (6. nesil), iPad (5. nesil), iPad mini (5. nesil), iPad Air (3. nesil) modellerinin güncelleme alması bekleniyor. Daha eski cihazlar iPadOS 14 güncellemesini alamayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  İphone iOS 13.5.1 güncellemesi hangi telefonlara geliyor

iOS 14 - iPadOS 14 güncellemesi alacak cihazlarAndroid ve iOS için bir oyunun fişi çekiliyor!Android ve iOS için bir oyunun fişi çekiliyor!

App Store ve Google Play Store her geçen gün yeni oyunlar ekleniyor, bazı oyunlar ise kaldırılıyor. Bu oyunlardan biri daha açıklandı. EA Tetris oyununun kaldırılacağı tarihi açıkladı. ..

Yeni iOS 13 özelliğini milyonlarca kişi tercih etti!Yeni iOS 13 özelliğini milyonlarca kişi tercih etti!

Apple’ın Eylül ayında kullanıcılarla buluşturduğu iOS 13 onlarca farklı yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Yeni iOS 13 özelliği: konum takip uyarısı kullanıcıları sevindirdi, geliştiricileri üzdü.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli