Sıradaki içerik:

Google Meet Nedir nasıl Kullanılır?

e
sv

IP Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır – IP Değiştirme Yöntemleri

IP Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır - IP Değiştirme Yöntemleri

Bir çok web sitesi kullanıcısı karşılaştığı bir sorun vardır. IP erişime izin vermiyor. Böyle sorunlarda IP değiştirme işlemi yapmanız gerekiyor. Peki IP değiştirme işlemi nasıl yapılır? IP değiştirme işlemi üzerinden yapılan bir işlemdir. Bundan dolayı IP değiştirme işlemi yapmak oldukça basittir.

Her ağın bir IP adresi olur bundan dolayı her internet girdiğiniz sizin cihaza özel IP adresi ile gireceksiniz. Aslında IP sizin cihazlarınız verilen bir isim gibidir. IP sizin kim olduğunuz tanımlar. Bu yazımızda IP değiştirme işlemin anlatacağız. İşte detaylar…

IP değiştirme İşlemi nasıl Yapılır?

IP değiştirme değiştirme işlemi için ilk önce Ağ ayarların gidin sonra bağdaştırıcı ayarlar girip değiştirin deyin. Karşınıza çıkan ekran internet protokolü tıklayın sonra IP göreceksiniz eğer otomatik çekiyorsa Oraya kendi istediğiniz Ip yazıp değişim yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Apple uygulaması iTunes İphone kullanımı

Uygulama kullanarak da IP değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Yada VPN sayesinden IP değiştirme değiştirme işlemleri mümkün sizde bunlardan bir tanesi temin edip kullanabilirsiniz.

Bazı VPN  Programları

Hotspot Shield Free
ExpressVPN
Hotspot Shield
Windscribe
Tunnelbear
Speedify
Hide Me
Betternet
ProtonVPN

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli