Sıradaki içerik:

İnternet Üzerinden Kredi Kartından Habersiz Harcama

e
sv

İphone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

İphone Animasyonları Nasıl Kapatılır ?

Günümüzde en fazla tercih edilen telefon markalarından biri olan İphone özellikleri ve dayanıklılığı ile kullanıcılarını kendine çekiyor.

İphone telefonların oldukça fazla özelliği bulunmakta bu özelliklerden birisi de animasyon özelliği. Animasyon özelliği ilk kez ios 7 ile birlikte İphone kullanıcılarının hizmetine sunulmuştu. Ne var ki kullanıcılar tarafından beğenilmeyen ve yavaş olduğu söylenen animasyonlar ios 8 sürümünde hızlandırılmıştı.

Bazı kullanıcıların oldukça zaman geçmesine rağmen İphone animasyonlarını sevememelerinin bazı nedenleri var bu nedenlerden bazıları; telefonun belleğini doldurarak yavaşlamasına yol açması, arka planda çalıştığı için de oldukça fazla şarj tüketmesi. Siz de İphone animasyonlarından şikayetçi iseniz yazımızın devamını okuyabilir ve size önereceğimiz yöntem sayesinde animasyonları kapatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Google Meet Nedir nasıl Kullanılır?

İphone Animasyon Kapatma Yöntemleri

İphone animasyonlardan şikayetçi iseniz ve bu animasyonlardan biran önce kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç küçük işlem bulunmakta. Bu işlemlerden ilki İphone telefonunuzda ana ekranda yer alan ayarlar simgesine tıklayarak telefon ayarlarını açmak.

Bu adımdan sonra ise telefon ayarları bölümünden Genel yazılı olan sekmeye tıklamak. Genel sekmesine tıkladığınızda kaşınıza hakkında, yazılım güncelleme, arka planda uygulama yenile, sınırlamalar ve erişilebilirlik gibi pek çok seçenek gelecektir siz bu seçeneklerden erişilebilirlik kısmına girmelisiniz

Erişilebilirlik kısmında ise yine karşınıza oldukça fazla derece de seçenek çıkacaktır. Bu noktada hareketi azalt düğmesini aktif hale getirerek İphone animasyonlarını kapatabilirsiniz.

Siz de animasyonları kapatmak istiyorsanız yukarıda ki adımları takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Adobe Photoshop klavye Kısayol tuşların kullanma
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli