Sıradaki içerik:

Enfes Limonata Tarifi

e
sv

İphone’da Ekran Videosu Alma

İphone'da Ekran Videosu Alma

İphone kullanıcıların en çok sorduğu sorular arasında yer alan ekran kayıt videosu nasıl çekileceğine bu yazımızda anlatacağız. Bir çok iphone kullanıcısının dair bilmediği bu özelleği  açıklayacağız. İphone Ekran Videosu nasıl alınır sorusu bu yazımızda cevap bulacaktır. İphone kendi özelliği olan Ekran Videosu alma özelliğin yazımızda yer almaktadır.

Ekran Videosu iphone kullanıcılar için oldukça başarılı bir çalışma diye biliriz. Ekran Videosu kullanış olarak olduk basit ve sade bir kullanıma sahiptir. iphone Ekran Videosu ile istediğin zaman Ekran Videosu alabilirsiniz. İphone Ekran Videosu alma özelliği hakkında her şey işte detaylar…

İphone'da Ekran Videosu Alma

İphone’da Ekran Videosu Alma

İphone Ekran Videosu Alma

İphone Ekran Videosu almadan önce ayarlarınız da bir kaç değişim yapmanız gerekiyor. İphone ayarların giriniz orada denetim merkezine sonra denetim ayarların özelleştir bulunuz. Bulduktan sonra Ekran kaydın aktif ediniz.

İphone’da Ekran Videosu Alma

Artık ekran kaydı alabilirsiniz. Ekran Videosu almak içinde denetim merkezin açın aşağıdan yukarı doğru veya aşağıdan yukarı doğru denetim merkezin indirin orada Ekran Videosu yapmanız için bir başlama tuş gelecektir. Başlama tuşuna bastıktan sonra kayıt yapabilirsiniz.

İphone'da Ekran Videosu Alma

İphone’da Ekran Videosu Alma

 

İlginizi Çekebilir  Unutulan Telefon Ekran Şifresi Nasıl Kaldırılır?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli