Sıradaki içerik:

Tiktok nasıl kullanılıyor – Neler dikkat etmem gerekiyor

e
sv

İş yerinde Kullanılacak En iyi PDF dönüştürücüler!

İş dünyasın olmazsa olmazlarında olan pdf okuyucuların bir çoğu ücretli veya ücretsiz olarak  hizmet vermektedir. Pdf okuyucuların pdf ulaşmak için kullanılan basit kolaylaştırıcı bir yazılım. Hayatımızda bir çok alanda kullandığımı pdf okuyucuları sizler için topladık. Hangi pdf okuycu ile ne yapılıyor. Pdf okuyucun faydaları nelerdir. Bir pdf okuyuca nasıl kulanıırım. işte detaylar

İş dünyasın olmazsa olmazlarında olan pdf okuyucuların bir çoğu ücretli veya ücretsiz olarak  hizmet vermektedir. Pdf okuyucuların pdf ulaşmak için kullanılan basit kolaylaştırıcı bir yazılım. Hayatımızda bir çok alanda kullandığımı pdf okuyucuları sizler için topladık. Hangi pdf okuycu ile ne yapılıyor. Pdf okuyucun faydaları nelerdir. Bir pdf okuyuca nasıl kullanılır. işte detaylar…

Pdf Okuyucuların Listesi

Adobe Acrobat Okuyucu

Gelmiş geçmiş en iyi PDF okuyucu Adobe Acrobat okuyucudur. Adobe Acrobat ücretsiz olarak kullanbilirsiniz. Adobe Acrobat gelişmiş özellikleri sayesinden bir çok belge türün rahatça açabilir ve kullanabilirsiniz. Adobe Acrobat word excell dosyaların rahatça açabilir veya dönüştüre bilirsiniz.

Sumatra PDF

Sumatra bir çok PDF uzantısın kolayca açabileceğiniz. Bir PDF okuyucudur. Sumatra Pdf kaynaklı EPUB, DjVu, XPS, MOBI, FB2, CHM, CBZ, CBR uzantıların destekler ve kolayca açmanız sağlar. Sumatra en büyük dezavantajı sadece PDF uzantıları açıyor olması okumamıza izin veriyor içerik olarak düzenlenmesin izin vermemektedir.

İlginizi Çekebilir  Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru İçin Yapılması Gerekenler

Nitro PDF

Nitro PDF okuyucu hem ücretli hemde ücretsiz sürümler mevcut. Nitro pdf okuyucu oldukça gelişmiş durumdadır. Bundan ötür kullanım yönünden faydası oldukça fazladır. Nitro bütün özelliklerin kullanmak için pro geçmeniz gerekiyor. Ücretsiz sürümünde bir çok işlem yapılıyor. Fakat Pro lisansı ile daha fazla işleme sahip oluyorsunuz.

Foxit PDF Okuyucu

Foxit Reader pc kullana bileceğiniz ücretsiz hizmet veren bir pdf okuyucudur. Bir çok firma tarafında tercih ediliyor. Foxit Reader özellikler olarak bir pdf kullanacağınız bütün özellikleri veriyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli