Sıradaki içerik:

Resimli yazılı Cuma namazına özel sözler mesajlar ve hadisler

e
sv

Markanızı Duyaracağınız En Popüler Sosyal Medya Platformu

Bir çok firmanın tanınmasından büyümesinde en büyük rol oynayan sosyal medyalardır diye biliriz. Peki bu sosyal medya ağları hangisi eğer işletmeniz büyütmek isteyen veya bir sosyal medya uzmanıyısanız bu sosyal medya ağların çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bunları neden mi bilmemeniz gerekiyor; Gelişen ve değişen internet anlayışı ile birlikte sosyal medya platformları içerik paylaşma, mesajlaşma, haberleşme ve paylaşılanlara yorum yapma gibi özelliklere sahip olmuştur. Bu özellikler sayesinde bir şirket en üst çıkarmanız oldukça kolay. İşte ayrıntılar…

En iyi sosyal medya ağları

Markanızı Duyaracağınız En Popüler 10 Sosyal Medya Platformu
Facebook

Facebook’ halen dünyanın en büyük platformu olarak liderliğin sürdürüyor. Bundan dolayı firmanız burada tanıtımın yapabilir. Firmanız adına hesaplar gruplar açabilir. Bunun birlikte yeni yaptıklar market satışıyla ürünleriniz varsa orada satışın dair yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  PUBG Mobil uygulamasına Gizemli Orman Modunu aktif etti

Markanızı Duyaracağınız En Popüler 10 Sosyal Medya Platformu

QQ (Tencent) 

90 lı yılların sonunda ortaya çıkan sohbet ve paylaşımların yapıldığı uygulama dünya üzerinde en çok kullanıcısı olan uygulamalar arasında yerin alıyor. Tencent QQ en çok kullanılmasın sebebi Çinli şirket tarafından piyasaya çıkması ve çin halkınında uygulamaya destek vermesinden kaynaklanıyor.

Qzone 

Çin merkezli firma tarafından piyasaya sürülen uygulama Sosyal paylaşım yapan ve chat hizmet sunan bir sistem burada yine sayfalar ve gruplar kurup şirketinizin tanıtımın yapabilirsiniz.

Markanızı Duyaracağınız En Popüler 10 Sosyal Medya Platformu

Whatsapp 
Whatsapp yeni yaptığı busines hesabıyla şirketiniz tanıtımın yapabilirsiniz. Kurumsal kimlik açısında otomatik cevap vere sistemi olan whatsapp ile şirketiniz bir adım daha öteye götürebilirsiniz.

 

Markanızı Duyaracağınız En Popüler 10 Sosyal Medya Platformu

LinkedIn 

Linkedin genel olarak şirketlerin kuruluş dönümleri neler yaptığın bünyesindeki elemanların kimler olduğunun bununla birlikte iş başvurusu yapılacak oldukça kullanışlı bir sistem. Burada şirketinize eleman lazım olduğun ilan açıp markanız rahatça tanıta bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Unutulan Telefon Ekran Şifresi Nasıl Kaldırılır?

Twitter 
Doğru kullanıldığı zaman en iyi reklam kanalı olan twitter ile firmanız en hızlı şekilde en öne çekebilirsiniz.

Tumblr 
Son yıllarda oldukça hızlıca yükselişte olan Tumblr mutlak bir sayfanız olması gerekiyor. Tıpkı diğer sosyal medya platfromlar gibi Tumblr paylaşımlar yapılabiliyor.

Markanızı Duyaracağınız En Popüler 10 Sosyal Medya Platformu

Tencent Weibo
Bir diğer uygulamamız Weibo bu uygulamada çin tarafında kullanılan günlük  yaşamların neredeyse herşey orada  paylaştıklar bir sosyal medya uygulaması.

 

Ülkemizde sadece 6 tanesi aktif olarak kullanılmaktadır. İnstgram facebook,Whtasapp, Twitter, Tumblr ve Linkedin ama sadece bu listede yazanlar olarak düşünmeyin daha yüzlerce sosyal medya uygulaması mevcut biz sizler en önde gelenleri söyledik.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli