Sıradaki içerik:

Yandex DNS Ayarları Nasıl yapılandırılır!

e
sv

Xiaomi Mi Band 5, yeni Ortaya çıkan görüntüleri

Xiaomi Mi Band 5, yeni Ortaya çıkan görüntüleri ortaya çıktı.  Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5'i tanıtmaya yavaş yavaş hazırlanıyor. Mi Band  kullanıcılar tarafından oldukça  fazla  ilgi görüyor. Çok fazla  özelliğe sahip bu bileklikler, hayatımız daha kolay bir hâle getiriyor. 

Xiaomi Mi Band 5, yeni Ortaya çıkan görüntüleri ortaya çıktı.  Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5’i tanıtmaya yavaş yavaş hazırlanıyor. Mi Band  kullanıcılar tarafından oldukça  fazla  ilgi görüyor. Çok fazla  özelliğe sahip bu bileklikler, hayatımız daha kolay bir hâle getiriyor.

Xiaomi Mi Band 5  yeni cihazın, eski serinin  modellerine göre daha büyük bir ekrana sahip olacağı iddiası ortaya atılmıştı. 1,2 inçlik yeni  geniş ekranla birlikte birçok özelliğinde de cihaza eklendiği söylenenler arasında duruyor.

Xiaomi Mi Band 5’in ortaya çıkan fotoğrafları:

 

Fotoğraftan da görüldüğü üzere Mi Band 5’in ekranı, küçük bir miktar büyümeye uğramış ancak ilk göze çarpan şeyin şarj kablosu olduğunu söyleyebiliriz. Eski modellerden farkı olarak bu yeni cihaz fişe takılarak şarj edilecek. Şarj şeklindeki değişiklik, birçok Mi Band kullanıcısını şaşırtmış durumda.

İlginizi Çekebilir  Apple uygulaması iTunes İphone kullanımı

Cihazın gövdesinde çok belirgin bir değişiklik bulunmuyor ancak çok hafif bir yassılaşma göze çarpıyor. Bu yassılaşma, kameranın açısından dolayı oluşabileceği gibi Xiaomi tarafından da dizayn edilmiş olabilir. Cihaz resmen tanıtıldığı zaman, hangisinin gerçek olduğunu hep birlikte öğrenme fırsatımız olacak.

İLGİLİ HABER

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Mi Band 5’in özellikleri haricinde fiyatı da çok merak ediliyor. Fotoğrafları paylaşan kaynağın bu konu hakkında da bir tahmini mevcut. Kaynağa göre cihaz, 28 dolar (vergiler hariç 190 lira) civarındaki bir etiket fiyatıyla raflardaki yerini alacak. Cihazla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli