Sıradaki içerik:

OnePlus akıl telefon artık Türkiye piyasasında yer alıyor!

e
sv

OPPO Enco W31 kablosuz kulaklığı Türkiye fiyatın açıkladı

Reno 3 Pro akıllı telefonu dan sonra şimdi  Enco W31 duyurusun yaptı.OPPO, tanıtım etkinliği sırasında yeni model kablosuz kulaklığı "Enco W31"i de tanıtımın gerçekleştirdi.  Yeni özellikleri ile dikkat çeken OPPO Enco W31'in yakın bir gelecekte Türkiye pazarındaki yerini alacağı söyledi.

Reno 3 Pro akıllı telefonu dan sonra şimdi  Enco W31 duyurusun yaptı.OPPO, tanıtım etkinliği sırasında yeni model kablosuz kulaklığı “Enco W31“i de tanıtımın gerçekleştirdi.  Yeni özellikleri ile dikkat çeken OPPO Enco W31‘in yakın bir gelecekte Türkiye pazarındaki yerini alacağı söyledi.

OPPO Enco W31‘in önemli özelliklerinden bir tanesi  su ve toza karşı dayanıklılı olması diye biliriz.OPPO Enco W31 kablosuz Kulaklık, bu özelliği ile hem dış mekanda hem de spor yaparken rahatlıkla kullanım sağlanmaktadır.

OPPO Enco W31

OPPO Enco W31

Karşınızda OPPO Enco W31

 

OPPO’nun Türkiye pazarına getirmek üzere olduğu yeni kablosuz kulaklıkları, kulakiçi yapıya sahip. Hem Android hem de iOS ekosistemlerindeki akıllı telefonlar ile uyum içerisinde kullanılabilen kulaklık, çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlara sahip. Böylelikle tüketiciler, yüksek kalitede müzik dinleme ve görüşme imkanı buluyorlar.

İlginizi Çekebilir  04 Haziran Perşembe Gününe Özel Burç yorumları Açıklandı!

İLGİLİ HABER

Xiaomi, Gürültü Engellemeli Yeni Kablosuz Kulaklığı Redmi Earbuds S’i Duyurdu

OPPO Enco W31’in her iki kulaklığında da iki adet yüksek hassasiyetli mikrofon bulunuyor. Bu mikrofonlar, görüşme sırasında rüzgardan kaynaklanan hışırtıyı kesiyor. Ayrıca bu kulaklıklar, özel bir algoritmaya sahip ve bu algoritma, kulaklığın çevresel gürültüyü engellemesini sağlıyor. OPPO’nun yeni kablosuz kulaklıkları, tüm detayları ile tüketicileri kendine hayran bırakacak gibi görünüyor.

 

OPPO Enco W31’in diğer bir özelliği ise sahip olduğu iki farklı ses modu. Kulaklıklar bu özellikleri sayesinde klasik müzik ve pop dinlemeyi sevenler için “Denge” moduna, rock gibi ses seviyesinin yüksek olduğu müzikleri dinlemeyi sevenler içinse “Bass” modu sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, kendi zevklerine göre özelleştirilmiş ses kalitesi deneyimleyebilecekler.

OPPO Enco W31

OPPO Enco W31

OPPO Enco W31 fiyatı

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre şirketin yeni kablosuz kulaklıkları Enco W31, ilerleyen günlerde 599 TL karşılığında ülkemize satışa sunulacak. OPPO’nun yeni kablosuz kulaklıklarının ülkemizdeki e-ticaret platformları ve teknoloji perakendecilerinden temin edilebilmesi bekleniyor. OPPO Enco W31’in ülkemizde piyasaya sürüleceği tam tarih ise şu an için bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  PUBG Mobil uygulamasına Gizemli Orman Modunu aktif etti
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli