Sıradaki içerik:

İzmir Köfte nasıl yapılır – İzmir Köfte Tarifi

e
sv

PlayStation 5 tanıtımı ABD engeline takıldı!

PlayStation 5 tanıtımı yapıldı mı? PlayStation 5 ne gibi özellikler var? PlayStation 5 ne zaman piyasaya çıkıyor?  Sony tarafından yapılan açıklamada 4 Haziran’da PlayStation 5 ile ilgili bir etkinliğin düzenleneceği açıklamıştı. BPS5 için gelecek oyunlar ve konsolun ana kasası tanıtılacaktı.Fakat beklenmedik bir şekilde ertelenme yaşanadı. PlayStation 5 ne zaman ortaya çıkacak. PlayStation 5 neden tanıtımı iptal oldu. işte detaylar…

PlayStation 5 tanıtımına ABD Engeline takıldı.

Konu ile ilgili PlayStation Türkiye ekibinden yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

“4 Haziran tarihindeki PlayStation 5 etkinliğini erteleme kararı aldık. Dünya genelindeki oyuncuların PS5 oyunlarını heyecanla beklediğini biliyoruz ancak bugünlerin kutlama zamanı olmadığını düşünüyor ve daha önemli seslerin duyulması için geride duruyoruz.”

İlginizi Çekebilir  İnternet’ten Güvenli Alışveriş Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Burada konu hakkında net bir açıklamada bulunulmamış. Yani etkinliği şu sebepten ötürü erteliyoruz dememişler. Lakin yapılan açıklamadaki “daha önemli seslerin duyulması için geride duruyoruz” ifadesi akıllara direkt olarak Floyd cinayetini getiriyor.

Malum Amerika’da George Floyd kısa süre önce bir polis tarafından boğularak katledilmiş ve sonrasında ülke ateş yerine dönmüştü.

Tüm dünya sözde özgürlükler ülkesi olan ABD‘de siyahi vatandaşlara yapılan ikinci sınıf insan muamelesini kınamış ve olaylarda insanları haklı, yönetimi ise haksız bulmuştu.

Görünen o ki Sony de göstericilerin yönetime karşı yürüttükleri mücadeleyi haklı bulanlardan. En azından yapılan açıklamadan çıkan anlam bu yönde.

Ucuza oyun bilgisayarı almak isteyenler buraya!

Ucuza oyun bilgisayarı almak isteyenler buraya!Oyun Sony PlayStation PlayStation 5

İlginizi Çekebilir  Apple yeni arama motoruyla Google rakip olmaya geliyor
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli