Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Watch 2 Tasarım nasıl olacak

e
sv

PUBG Mobil uygulamasına Gizemli Orman Modunu aktif etti

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün büyük hayran kitlesine sahio olan PUBG yeni bir özellik ekledi. PUBG gizemli orman özelliği geldi. PUBG gizemli orman nasıl oyanılıyor. PUBG yeni mod nasıl aktif edebiliyoruz.

 

PUBG Mobile’ın popüler haritalarından bir tanesi olan Sanhok, eklenen Gizemli Orman modu ile battle royal deneyimini yüksekler çıkarıyor. Gizemli Orman modu, Sanhok’un alışık olduğumuz ormanlarla farklı yapısına yepyeni bir oyun deneyimi götürüyor.

Sanhok haritasına eklenen Gizemli Orman, benzersiz bir PUBG Mobile deneyimi sunacak

 

Tüm Call of Duty Oyunlarının Yeni Sezon İçerikleri Ertelendi: Şimdi Sırası Değil

PUBG Mobile oyuncuları, Sanhok haritasını seçtiklerinde Gizemli Orman’a şans eseri girecekler. Bu moda giriş yapan oyuncular, harita içerisinde bazı totemler görecekler. Bu totemler, oyunculara farklı yetenekler sunacak. Oyuncular da bu yetenekleri kullanarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaklar. Peki Gizemli Orman modunda ne gibi yetenekler olacak?

İlginizi Çekebilir  Honor 8S Piyasaya çıkıyor - Honor 8S özellikler ve fiyatı beli oldu!

 

Oyuncular, Gizemli Orman modunda güç, strateji ve koruma totemlerini kullanacaklar. Bu sayede bazı oyuncular özel stratejilere sahip olma imkanı yakalarken bazı oyuncular ise fazladan güce sahip olacaklar. Koruma totemleri ise oyuncuların kask, yelek ve sağlık iyileştirmelerinde katkı sağlayacak. Üstelik Gizemli Orman, oyunculara daha farklı yenilikler de sunacak.

PUBG Mobile’ın Gizemli Orman modundaki yeni özelliklerden bir tanesi sıcak hava balonu. Bu hava aracını bulacak olan oyuncular, sıcak hava balonuyla haritanın yükseklerine çıkacak ve çevrede neler olduğunu görme imkanı yakalayacaklar. Bu da PUBG Mobile oyuncularına büyük avantajlar sağlayacak.

 

PUBG Mobile’ın Gizemli Orman modundaki başka bir yenilik ise “Orman Yemeği“. Orman Yemeği aslında oyuna farklı bir hava katacak. Çünkü sadece bu oyun modunda yenebilecek olan bir meyve, oyunculara kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz yetenekler kazandıracak. Mesela bu meyveyi yedikten sonra Air Drop’ları hissedebileceksiniz ya da bir süreliğine başınız dönecek.

İlginizi Çekebilir  Modem Arayüzüne Nasıl Girilir - Modem Arayüzü Giriş Şifreleri
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli