Sıradaki içerik:

Telefonunuzun Pil Sağlığı nasıl korunur

e
sv

QR Kodu Nasıl Oluşturulur?

QR Kodu Nasıl Oluşturulur

Bir kaç yıldır hayatımıza giren QR kodlar nasıl oluşturuluyor? QR kod son bir yıl içinde artık her yerde görmeye başladık.Peki bu QR kodlar nasıl yapılıyor. QR kodlar ile yönlendirme işlemleri nasıl yapılır. QR kodlar link verme işlemi nasıl yapılır?

QR kodu isterseniz web siteniz isterseniz whatsApp numaranız isterseniz Kratvizt bilgilerinize kadar her yer kullanabilirsiniz. Günümüz imkan ile QR kod oluşturmak oldukça kolay bir işlem haline geldi. QR kod nasıl oluşturacağınız yazımızda anlatacağız. İşte detaylar…

QR kodlar yönlendirmek istediğiniz bilgileri ayarlıyorsunuz. Bu bilgiler herhangi bir şey olabilir nereye yönlendirmek isterseniz oraya yönledirme yapacağız. Biz web sitemiz yönlendirme yapacağız.

QR kodlar yapmak istediğiniz bilgi yukar da gördüğünüz alan yapıştırınız. Bizlerde bir web sitesi kaynağı ile QR kodlar oluşturduk. goqr.me   bu sitede sizde istediğiniz bilgi QR kodl çevire bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Modem Arayüzüne Nasıl Girilir - Modem Arayüzü Giriş Şifreleri

 

 

QR kodunuz bu  şekilde hazır olacaktır. QR kod istediğiniz yer göndere bilirsiniz. QR kodu her gönderdiğiniz yer sizin göstermek istediğiniz bilgiler ulaşacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli