Sıradaki içerik:

Seyahat Etmek İçin HES Kodu Nasıl Alınır? HES Kodu Nedir!

e
sv

Rahatsız Edici Reklamları Engelleme Yöntemi!

Bir çok internet sitesinde neredeyse içerikten çok reklam denk geliyoruz. Bu reklamları kapatmak kolay aslında Bilgisayarınıza ufak bir kaç rötoş yapıp reklamları kapatabilirsiniz. Reklam engelleme yöntemleri neler? Bilgisayarda hangi ne yaparsak reklamları göremeyiz. Reklam kapatma yönetmeleri….

Dünya üzerinde artık neredeyse reklamı olmayan web sitesi yok bundan ötür reklamlar hayatımızın her alanında göre biliriz. Fakat bilgisayarımızda görmek oldukça can sıkıyor. Bir kere görsek sorun değil ama bazen önemli bilgiler araştırken sağda solda her yer reklam çıkıyor bunlar engellemek olmak için size bir kaç eklenti isim vereceğim.

Rahatsız Edici Reklamları Engelleme Yöntemi!

Rahatsız Edici Reklamları Engelleme Yöntemi!

Reklam nasıl kapatılır?

Reklam engelleme yapacağınız programlar Adblock Adblock Plus Ublock Origin ve Adguard  eklentileri alanlarında kendi kanıtlamış eklentiler olarak geçmektedir. Bu eklentiler tarayıcın ekle kısımında ekleye bilirsiniz otomatik kurulum yapan bir sistedir bundan ötür hiç uğraşmadan rahatça kurulum olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Gümrükten geçmeyen ürünler

Bu eklentiler aynı şekilde telefonunuzda kullanabilirsiniz.Sizleri sürekli rahatsız eden uygulamaları bu sayede uzaklaştırmış olacaksınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli