Sıradaki içerik:

Ekran kayıttı Yapmamız Yarayan Programlar

e
sv

Samsung Cihaz Garanti Sorgulama Nasıl yapılır?

Bir çok insanın başına gelen bir olaydır. Fatura kaybolur sonra aldığımız cihazın garanti durumun bakamayız. Fakat samsung sanırsam böyle birşeyin farkın varmış ve garanti sorgulama yapılsın diye web sitesine garanti sorgulama sayfası açmış. Samsung garanti ekranın nasıl gidilir nasıl sorgu yapılır?

Almış olduğunuz samsung marka cihazı samsung sitesinde garantisin çok kolay bir şekilde sorgulaya bilirsiniz. Samsung garanti sorgulama işlemin samsung çağrı merkezin arayıp istenilen bilgileri veripte yapabilirsiniz.

 Samsung Cihaz Garanti Sorgulama Nasıl yapılır?


Samsung Cihaz Garanti Sorgulama Nasıl yapılır?

Samsung garanti sorgulamak için başlıca bilgileri sahip olmanız gerekiyor. Kullanmakta olduğunuz cihazın model markasın bunun birlikte seri numarsın veya IMEL numarasın bilmeniz lazım. Bunlar sayesinde çağrı merkezi veya samsung sitesinde garanti sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Cihazınız hakkında bütün bilgiler öğrenmiş olursunuz.

İlginizi Çekebilir  WordPress: Sitenizi Hızlandırma Taktikleri 2020

Garanti sorgulamak için Samsung’un resmi web sitesine  gidiyor “www.samsung.com/tr/support/” burada açılan sayda bazı bilgiler isteyecektir. Oradaki boşluğa telefonunuzun veya cihazınızın model numarasını yazıyorsunuz. Daha sonra telefonunuz ile ilgili siz bilgi verecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli