Sıradaki içerik:

Apple iPhone 11 serisinde yeşil ekran sorun

e
sv

Telefonların hoparlör ve Ahize nasıl temizlenir!

Telefonumuzun en çok kir pis alan yerler arasında hoparlör ve Ahize  gelmektedir. Artık zamanla sesi iyi almamaya başlar. Bu alanların kirlenmesi sonucu telefonuzu eskisi kadar iyi ses alıp vermeye bilir? Telefon nasıl temizlenir? Telefon temizliği için neler gerekli? Dikkat edilmese telefonumuz tamirciye götürmek durumunda kalabiliriz. Böyle bir durum olmaması için telefonumuza gereken önemi vermemiz gerekiyor? İşte detaylar..

Telefonların hoparlör nasıl temizlenir!

Telefonların hoparlör nasıl temizlenir!

Telefon hoparlör temizleme

Telefonlarda hoparlör temizliği yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Yaklaşık 5 dakikada temizleyebilirsiniz.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri “telefon hoparlör temizleme” videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Hoparlör nasıl temizlenir?

Telefonlarda hoparlör ve ahize temizliği yapmak kolay ve kısa süren bir işlemdir. İhtiyacınız olan malzemeler ise silikonlu bant ve fırça. Bu fırça herhangi bir fırça olabilir. Evinizdeki diş fırçanızı da bunun için kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Güneş Sistemi Nedir. Gezegenler ve Uyduları Nelerdir?

İhtiyacımız olan malzemeleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey silikonlu bantı, hoparlör ve ahize kısmına güzelce yapıştırmak. Yapıştırdıktan sonra silikonlu yapı, hoparlör ve ahizenin içerisine iyice girecektir. Daha sonrasında bantı yavaşça çekip çıkartabilirsiniz.

ve hoparlörü, çift taraflı silikon bant ile temizledikten sonra fırçayla üstünden geçmenizde fayda var. İşlem bu kadar kolay.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli